Michał Wiśniewski Ich Troje. (Zdj. Il.) ; Wikimedia Commons/Serecki
Źródło: (Zdj. Il.) ; Wikimedia Commons/Serecki
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 28 Sierpnia 2020

Michał Wiśniewski przekazał właśnie radosną nowinę. Już piąty raz

Michał Wiśniewski, lider Ich Troje zaskoczył swoich fanów. Najnowszy wpis, jaki umieścił w mediach społecznościowych, wywołał niemałe poruszenie. Okazuje się, że rodzina wokalisty może się powiększyć. Nagranie z USG mówi samo za siebie.

Wokalista od wielu lat jest znany ze swoich burzliwych związków. Muzyk doczekał się czterech żon oraz czwórki dzieci. Potomkowie Wiśniewskiego są już nastolatkami. Wokalista nigdy nie musiał długo czekać na nową wybrankę. Przypomnijmy, że w zeszłym roku zakończył swój związek z Dominiką Tajner, a kilka miesięcy temu wziął kolejny ślub. Wielokrotnie deklarował też, że jego aktualna partnerka nie jest i nie chce być osobowością medialną.

Jest ważne ostrzeżenie, może dotyczyć także ciebie. Jest ważne ostrzeżenie, może dotyczyć także ciebie. "Spożycie może prowadzić do choroby"Czytaj dalej

Michał Wiśniewski, lider Ich Troje, przekazał ciekawe wiadomości

Jeszcze niedawno artysta zarzekał się, że nie będzie powiększał swojej rodziny. Wiele wskazuje na to, że gwiazdor szybko zmienił zdanie. Na Instagramie opublikował zaskakujący film. Widzimy na nim ujęcie z ciążowego USG. Fani oraz sympatycy od kilku godzin składają muzykowi gratulacje. Wiśniewski najprawdopodobniej ujawił też płeć swojego potomka. Do krótkiego materiału dołączył wpis: "Falco Amadeus 54321...".

Groźny incydent z udziałem artystki znanej z serialu Klan. Niepokojące doniesienia, teraz ostrzega fanówGroźny incydent z udziałem artystki znanej z serialu Klan. Niepokojące doniesienia, teraz ostrzega fanówCzytaj dalej

W ostatnim czasie wokalista odbył szczerą rozmowę z redaktorami magazynu "Na Żywo". Zdradził na łamach gazety, że jest tradycjonalistą. Nie zamierza też rezygnować ze swoich planów oraz kariery. Tłumaczył, że to kobieta powinna być przysłowiową "Matką Polką". Wskazuje, że Pola, bo o niej mowa, w pełni akceptuje jego potrzeby i oczekiwania. - Jestem przekonany, że świetnie sobie poradzi. Ktoś musi zadbać o rodzinę. Pamiętam, jak kilka lat temu zbankrutowałem. To było trudne doświadczenie, ale jednak coś mi się w życiu udało - komentował wokalista Ich Troje dla magazynu "Na Żywo".

DZISIAJ GRZEJE: 1. TVP przed chwilą poinformowała. Tragedia, nie żyje polski polityk
2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś takiego samego SMS-a. Sytuacja jest poważna
3. RMF: Zapadła decyzja w sprawie obowiązkowych szczepień na koronawirusa. Ale nie wszyscy będą musieli się zaszczepić

Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, wyjaśnił, że pierwszy kontakt ze swoją partnerką uzyskał za pośrednictwem portalu randkowego. Po przełamaniu pierwszych lodów między parą niezwykle szybko zaiskrzyło. Po rozstaniu z poprzednią partnerką, Dominiką Tajner, wokalista zaczął zbliżać się do swojej obecnej wybranki. Od kwietnia zakochani tworzą szczęśliwe małżeństwo. Do zaręczyn doszło podczas świąt Bożego Narodzenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Jasnowidz przepowiada ogromne niebezpieczeństwo
  2. Poseł chciał zmanipulować widzów TVP Info. Nie wyszło
  3. Zakonnica została niewyobrażalnie skrzywdzona, później odebrano jej życie. Sprawca właśnie usłyszał wyrok
  4. Podobne rolady przyrządza się jedynie na Śląsku. Jeden składnik, o którym mogłeś zapomnieć, okazuje się kluczowy
  5. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  6. Nowe informacje o Szumowskim zasmucają. Niestety, zostało mu mało czasu

Źródło: [Fakt/Instagram/Michał Wiśniewski/Na Żywo]