Michał Wiśniewski. EAST NEWSŹródło: EAST NEWS
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 1 Września 2020

Michał Wiśniewski walczy z chorobą. Szczere, trudne wyznanie

Michał Wiśniewski próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Znany wokalista znów zostanie ojcem. W rozmowie z „Super Expressem” zdradził, iż stara się walczyć z chorobą, która wpływa na jego całe życie.

Wokalista zespołu „Ich Troje” uważany jest za jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show biznesu. Niewiele osób wie jednak o jego poważnych problemach z alkoholem.

Jest specjalne ostrzeżenie, GIS nie zostawia wątpliwości. Może dotyczyć także ciebieJest specjalne ostrzeżenie, GIS nie zostawia wątpliwości. Może dotyczyć także ciebieCzytaj dalej

Michał Wiśniewski znów zostanie ojcem

Pomimo, iż lata świetności formacji „Ich Troje”, która kilkanaście lat temu podbijała polską scenę muzyczną dawno przeminęły, to Michał Wiśniewski wciąż wzbudza wielkie zainteresowanie. Szczególnie głośno zrobiło się ostatnio o jego nowym związku. To już piąty ślub piosenkarza, który w kwietniu 2020 roku wziął za żonę 36-letnią Paulinę, o której nie ma zbyt wielu informacji. Wiadomo jedynie, że wychowuje czwórkę dzieci z poprzednich związków. Wokalista niebawem ma zostać po raz piaty ojcem co oznacza, że posiada teraz całkiem sporą rodzinę. Gwiazdor już wkrótce będzie wychowywał kolejnego syna, któremu pragnie nadać zaskakujące imię – Falco Amadeus. Dla przypomnienia, jego czwórka pozostałych dzieci nosi następujące imiona: Etienette Anna, Vivienne Vienna, Fabienne Marta oraz Xavier Michał.

Poznajecie tę dziewczynkę? Dziś jest jedną z najpopularniejszych kobiet w Polsce, niezwykłe zdjęciePoznajecie tę dziewczynkę? Dziś jest jedną z najpopularniejszych kobiet w Polsce, niezwykłe zdjęcieCzytaj dalej

Michał Wiśniewski o alkoholizmie

O swoich problemach z alkoholem wokalista rozmawiał z „Super Expressem”. Przyznał, iż nie chce pić, gdyż chce cieszyć się rodziną. „Pomyślałem, że spróbuję bez niej, może dam radę. Ale napiłem się, i to nie na imprezie, choć wszyscy czekali, że „Wiśni” kończy się wszywka, to sobie porządzimy. Napiłem się z sąsiadem. Było mi tak niedobrze, że przez 12 dni niczego nie tknąłem. Mówię więc: genialnie, dam radę. Ale potem przyszła jedna impreza, potem druga i trochę popłynąłem. Wróciłem do swojego lekarza i znów się zaszyłem” – opowiada Michał Wiśniewski.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tragiczne wieści na początek roku szkolnego. Są ranne dzieci, służby robią, co mogą
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Fenomenalne odkrycie w Izraelu. Opisano je w samej Biblii

Ostatnio na jego Instagramie pojawiło się nagranie, na którym gwiazdor pokazuje kulisy sesji zdjęciowej zespołu „Ich Troje”. Przy okazji postanowił zaprosić na zbliżający się koncert: „Gorąco was zapraszamy przede wszystkim do Kielc 12 września. Poświętujemy, już niestety będę zaszyty, więc nie popijemy, ale na pewno fajnie pośpiewamy” – informuje wokalista.
 
Źródło: [Radio Zet, „Super Express”]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga, wycofano popularny lek. Jeśli masz go w domu, natychmiast wyrzuć
  2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Zwołują sztab kryzysowy w kancelarii Morawieckiego. Sytuacja jest fatalna