Michał Szpak nie wiedział na co się naraża. Piotr Molecki East News
Źródło: Piotr Molecki East News
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 3 Października 2020

Wielka awantura, Edyta Górniak po raz kolejny uderzyła w dobre imię Michała Szpaka? Wielu będzie zaskoczonych

Edyta Górniak i Michał Szpak to mieszanka prawdziwie wybuchowa. Artysta znalazł się w ogniu krytyki i na jego słowa natychmiast odpowiedziała sama zainteresowana. Edyta Górniak siedziała w fotelu obok i zwróciła się do kolegi w wyjątkowo ostrych słowach. Wszyscy byli zaskoczeni tonem tej wypowiedzi.

„The Voice of Poland” zadbało, aby fotele jurorskie były obsadzone prawdziwą śmietanką branży muzycznej, dlatego też pracę dostał zarówno Michał Szpak, jak i Edyta Górniak. Co prawda artyści trafiają do zupełnie różnych grup docelowych, jednak właśnie to gwarantuje, że każdy z kandydatów na zwycięzcę programu odnajdzie idealnego trenera. Michał Szpak zdecydował się na wypowiedzenie słów, których szybko pożałował. Diwa odpowiedziała mu natychmiast i wprawiła wszystkich w osłupienie.

W W "Millionerach" ogromne emocje. Podczas emisji padło pytanie, które wprowadziło w konsternację samego prowadzącegoCzytaj dalej

Wypowiedź Michała Szpaka na nowo rozgrzała konflikt między gwiazdami?

Michał Szpak rozpoczynał swoją przygodę ze światem muzyki w talent show, dlatego dobrze wie, co czują uczestnicy stojący w niepewności na scenie programu TVP. Sama Edyta Górniak natomiast miała już w przeszłości scysję z kolorowym wokalistą. Miało to miejsce w czasie, gdy oboje starali się o zdobycie prawa do reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej w czasie trwania Konkursu Piosenki Eurowizji. Kiedy wydawało się, że nikt już nie pamięta o tym impasie, Michał Szpak zdecydował się na słowa, które wbiły prawdziwą szpilę między gwiazdy.

Pracownik McDonald’s wyjawił porażającą prawdę na temat restauracji. Internauci nie dowierzają, widząc nagraniePracownik McDonald’s wyjawił porażającą prawdę na temat restauracji. Internauci nie dowierzają, widząc nagranieCzytaj dalej

- Jednak nie ugryzę się w język. Nie jestem Edzia! - powiedziała rozemocjonowana Edyta Górniak, słysząc, że Michał Szpak zwrócił się do niej per „Edzia”. Przedmiotem jej oburzenia nie były same słowa, jakie padły z ust muzyka, a właśnie forma imienia, której użył.

Edyta Górniak stanowczo zarysowała co uważa na temat słów kolegi z „The Voice of Poland”

Kiedy Michał Szpak wypowiedział powyższe słowa, nie spodziewał się, że diwa współczesnej polskiej muzyki rozrywkowej tak się oburzy. Edyta Górniak stanowczo zareagowała na sposób, w jaki została określona przez młodego artystę w czasie nagrywania programu „The Voice of Poland”. Jej słowa wprawiły w osłupienie całą ekipę, a koniec końców również i widzów zasiadający przed ekranami TVP. Zaskoczony na tę ostrą reakcję Michał Szpak wprost zapytał koleżankę, jak ma się do niej zwracać. Jej odpowiedź była zaskakująca.

- Bambi, Edi, może być Edward, Edek - powiedziała zupełnie naturalnie Edyta Górniak. Nie tylko Michał Szpak był zaskoczony propozycjami, jakie padły ze strony piosenkarki. Wszyscy trenerzy nie ukrywali swojego zdziwienia faktem, że o ile „Edzia” nie przypadło do gustu piosenkarce, to już męskie imię „Edward” oraz jego zdrobnienie - „Edek”, jest przez nią jak najbardziej akceptowalne.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Próbowano zabić osobę z kolektywu Stop Bzdurom Margot. Właśnie ujawniono szczegóły
2. Emeryt zamówił obiad, po pierwszym kęsie myślał, że trafił na ludzki ząb. Porażająca prawda szybko wyszła na jaw
3. Przed śmiercią matka siedmiorga dzieci nagrała, co zrobiono jej w szpitalu. "Lepiej gdyby umarła"

Czy od dziś reszta ekipy będzie mówić do Edyty Górniak Edek?

Michał Szpak niewinną wypowiedzią wywołał prawdziwą burzę. O ile sama reakcja gwiazdy estrady nie należała do wybuchowych, to już treść wzbudziła poruszenie wśród fanów, zarówno produkcji, jak i samej Edyty Górniak. Pytanie czy gwiazda zdecydowała się zażartować, czy faktycznie korzysta z przedstawionych przez siebie imion w życiu prywatnym.

Źródło: Pudelek

Może masz podobną monetę? Możesz być milionerem, chodzi o nominał 5 zł, niezwykłeMoże masz podobną monetę? Możesz być milionerem, chodzi o nominał 5 zł, niezwykłeCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Waloryzacja 2021. Podwyżki jednak inne niż zakładano
  2. TVP podpisała porozumienie z Episkopatem. Szykuje się druga Telewizja Trwam?
  3. "Andrzej Duda ma krew na rękach". Prezydent mógł tylko słuchać, gorzkie powitanie na UW
  4. Bliska przyjaciółka Jarosława Kaczyńskiego usłyszała zaskakującą propozycję. Wielu będzie zdumionych
  5. Donald Trump i Melania mają koronawirusa
  6. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo