Michał Piróg. Instagram/Michal Pirog
Źródło: Instagram/Michal Pirog
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 5 Stycznia 2020

Michał Piróg nie wytrzymał. „Wy********my w kosmos ich biznesy”

Michał Piróg nie od dziś wyraża troskę o środowisko naturalne i jego stopniową degradację. Teraz, w czasie podróży do Izraela, ewidentnie puściły mu nerwy.

Piróg jest tancerzem i prezenterem ale nie unika komentowania ważnych problemów społecznych. Od jakiegoś czasu angażuje się w walkę ze zmianami klimatycznymi. Jeszcze w ubiegłym roku udało nam się go spotkać pod Sejmem, gdzie wyrażał wsparcie dla nastoletniej Ingi Zasowskiej, przeprowadzającej wakacyjny strajk klimatyczny.

Teraz Pirógowi ewidentnie puściły nerwy. Wybrał się w podróż do Izraela, gdzie odwiedził m.in. Masadę, starożytną twierdzę żydowską położoną na skraju Pustyni Judejskiej.

Wygląda komicznie i słodko, krzyżówka psów husky z corgim. Prawda jest jednak przykraWygląda komicznie i słodko, krzyżówka psów husky z corgim. Prawda jest jednak przykraCzytaj dalej

- Massada jest jednym z niewielu miejsc na świecie w którym czuje połączenie i bliskość z nieznanym. Zawsze mimo, iż nie znając imienia staram się rozmawiać. Zawsze proszę o opamiętanie dla zaślepionych i łaskawość dla słabszych i niewinnych. Nasz dom płonie , dusi się , umiera z głodu i pragnienia. Wydaje się ze pomocna może być już tylko siła wyższa - napisał na Instagramie, zamieszczając zdjęcie ze wspomnianego miejsca.

Michał Piróg o zmianach klimatycznych

Kolejne udostępniane przez gwiazdora zdjęcia obrazowały m.in. skalę zniszczeń wywołaną pożarami w Australii. Ogień pochłania gigantyczne połacie ziemi i zabija tysiące zwierząt. W tym również zagrożone gatunki, takie jak koala.

- Dzisiaj Australia, wcześniej Brazylia, Rosja. Wysychające tereny Afryki, brak wód gruntowych w Europie. Susze, tornada, powodzie i inne anomalia. Czym są ja się pytam jak nie pazernym bezdusznym ku***skim Kompulsywnym przejawem zachłanności polityków i biznesmenów tego swiata? (...) Ten świat jest tak piękny. A te sku***syny jak rządy, globalne wielkie konsorcja zachłanne na kasę. Go zniszczą !!! Namawiam do wielkiego konsumpcyjnego bojkotu. Wspierajmy firmy z krystaliczną polityką i oraz szanujące nasz dom . Taka opozycja ma sens. Nacisk na rządy nic nie daje. Mają nas w głęboko w poważaniu... wypie***lmy w kosmos ich biznesy - czytamy w kolejnych postach.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie

2. Przez kilka miesięcy przyjmowała ziołowy suplement diety. Specyfik zrujnował jej wątrobę

3. Ciemne kropki na ścianie to sygnał ostrzegawczy. Uchroń się przed nieprzyjemnościami w domu bądź hotelu Ciemne kropki na ścianach naszego domu czy p

4. Rydzyk nie będzie zadowolony. Mocny wywiad z Marianem Opanią

5. Agata Duda podsumowana u Rydzyka. Czarno na białym

6. Media Tadeusza Rydzyka ostro krytykują TVP. Poszło o jedną z gwiazd imprezy sylwestrowej, porażający powód ataku