Michał Piróg skrytykował Andrzeja Dude. (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 11 Czerwca 2020

Michał Piróg ostro o prezydencie. "Niech Pan się modli więcej i błaga o grzechów odpuszczenie"

Michał Piróg nie wytrzymał i zaatakował kandydata Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Polski. Poszło o ostatnią deklarację Andrzeja Dudy w sprawie społeczności LGBT. Podpisana Karta Rodziny zakłada zakaz "propagowania ideologii LGBT w miejscach publicznych".

Zawzięta kampania wyborcza kompletnie pochłonęła kandydatów do Pałacu Namiestnikowskiego. Rosnąca pozycja Rafała Trzaskowskiego stanowi niemałe zagrożenie dla Andrzeja Dudy. Sytuacja ta mogła wywołać panikę w sztabie przedstawiciela Prawa i Sprawiedliwości. Przedstawiając Polkom i Polakom swój program polityczny, Duda odniósł się do sytuacji osób nieheteroseksualnych. Chce on zakazać "propagowania ideologii LGBT miejscach publicznych".

Skibie puściły nerwy i ujawnił fakty z przeszłości. Publicznie w mocnych słowach o Edycie GórniakSkibie puściły nerwy i ujawnił fakty z przeszłości. Publicznie w mocnych słowach o Edycie GórniakCzytaj dalej

Michał Piróg: "Naziści uznawali osoby homoseksualne za stanowiące zagrożenie"

Wobec skandalicznych deklaracji obecnie urzędującego prezydenta głos zabrał Michał Piróg. Znany aktywista, otwarcie deklarujący swoją homoseksualizm za pomocą mediów społecznościowych dał upust dla swoich emocji. "Niech Pan się modli więcej i błaga o grzechów odpuszczenie już teraz bo później może nie starczyć czasu. - dodaje.

DZISIAJ GRZEJE: 1. "Wiadomości" TVP znów atakują, rzucają skandaliczne oskarżenia. Oburzony sam Kurski, kuriozalna sytuacja, jakiej jeszcze nie było
2. Tragiczny wypadek w woj. łódzkim. Wśród poszkodowanych jest dziecko

Michał Piróg nie był w stanie utrzymać swoich nerwów na wodzy. "W roku 1933 wydano rozporządzenie „O ochronie narodu i państwa”, które zniosło nienaruszanie wolności osobistej co doprowadziło do wielu aresztowań, skąd później wysyłano ich do obozów koncentracyjnych. W 2020 Pan walczy w Polsce z wymyśloną ideologią LGBT w obronie polskiej rodziny. Widzi Pan podobieństwo" - porównuje działacz społeczny. 

Zarzuca on Andrzejowi Dudzie napędzanie mowy nienawiści wobec osób, które nie spełniają konserwatywnych norm Prawa i Sprawiedliwości. "Niech Pan się modli więcej i błaga o grzechów odpuszczenie już teraz bo później może nie starczyć czasu. Niech Pan pamięta w modlitwie o ofiarach przemocy na tle homofobicznym bo ich cierpienie jest napędzane pańska polityką" - apeluje Piróg.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jazda rowerem po alkoholu może kosztować cię więcej niż myślisz. Grożą spore mandaty
  2. Przeraźliwa przepowiednia Jackowskiego. Jasnowidz mówi o dziwnej rzeczy. Co się wydarzy?
  3. Jolanta Kwaśniewska wg Polek i Polaków najlepszą pierwszą damą? Agata Duda może się niepokoić
  4. Dariusz Piontkowski przekazał ważne wieści dla uczniów. Zmiany wchodzą w życie już dziś
  5. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
  6. Miasto wolne od koronawirusa sprzedaje domy za 1 euro. Jest jeden haczyk
     

Źródło: [Instagram/Michał Piróg]