Michał Dworczyk poinformował o pozytywnych wyniku testu na obecność koronawirusa.. Flickr / Krystian Maj / KPRMŹródło: Flickr / Krystian Maj / KPRM
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 22 Lutego 2021

Michał Dworczyk ma koronawirusa. „Przestrzegajmy zasad sanitarnych i szczepmy się”

Michał Dworczyk poinformował o pozytywnym wyniku testu na obecność koronawirusa. Szef KPRM przekazał, że w najbliższym czasie będzie pełnił swe obowiązki w trybie zdalnym. Jednocześnie zaapelował o przestrzeganie obostrzeń.

Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów przekazał informacje o zakażeniu koronawirusem.

Michał Dworczyk zakażony koronawirusem

W związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność COVID-19 w najbliższym czasie będę pracował w trybie zdalnym, czytamy w mediach społecznościowych Michała Dworczyka.

Członek rządu zaapelował jednocześnie o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego oraz udział w programie szczepionkowym.

Warto zaznaczyć, że według danych Ministerstwa Zdrowia do 22 lutego w Polsce dokonano 2 715 159 szczepień.

Adam Niedzielski w TVP: We wtorek lub w środę nowe decyzje ws. obostrzeńAdam Niedzielski w TVP: We wtorek lub w środę nowe decyzje ws. obostrzeńCzytaj dalej

Minionej doby odnotowano z kolei 3 890 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Poniedziałkowe dane zwykle zawierają jednak mniejsze liczby, jako że odnoszą się do weekendu. Analizowane z tygodnia na tydzień wyniki mówią o znacznym przyroście zakażeń, wobec czego rządzący poinformowali o początku trzeciej fali epidemii.

Niewykluczone, że wobec powyższego czeka nas powrót do nieco ostrzejszych restrykcji. Wśród spodziewanych zmian mogą znaleźć się m.in. zasady przekraczania granic czy funkcjonowania hoteli.

źródło: Twitter

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

-