. tvn24.pl/Śląska policja
Źródło: tvn24.pl/Śląska policja
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 4 Lutego 2020

Próbował zrobić jej zdjęcie bez ubrań. Była sprytniejsza, teraz poszukuje go policja

Mężczyzna poszukiwany przez policję. Pewna kobieta, klientka jednego z klubów muzycznych, podczas korzystania z toalety zauważyła, że ktoś z sąsiedniej kabiny próbuje ją nagrać bądź zrobić jej zdjęcia. "Wsunął rękę z telefonem pod drzwi toalety". Do zdarzenia doszło 22 grudnia 2019 roku w Czechowicach-Dziedzicach w toalecie klubu muzycznego "Chacharnia". Policja liczy na pomoc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny i w tym celu publikuje jego wizerunek.

Podczas korzystania z toalety kobieta zauważyła, że ktoś z sąsiedniej kabiny próbuje ją nagrać lub sfotografować za pomocą telefonu komórkowego. Mężczyzna wsunął rękę z telefonem przez przegrodę przy podłodze. Kobieta jednak była szybsza i sprytniejsza. Wytrąciła mu telefon z ręki, a gdy mężczyzna wyszedł z kabiny, zrobiła mu zdjęcie. Teraz jest poszukiwany przez policję.

Ksiądz z Podkarpacia oskarżony o kradzież prezerwatyw. Złożył rezygnacjęKsiądz z Podkarpacia oskarżony o kradzież prezerwatyw. Złożył rezygnacjęCzytaj dalej

Mężczyzna usiłował uwiecznić wizerunek kobiety korzystającej z toalety. Teraz policja uwieczniła jego. Jest poszukiwany

"Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach poszukują mężczyzny, który 22 grudnia 2019 r., w klubie Chacharnia za pomocą telefonu komórkowego usiłował utrwalić nagi wizerunek kobiety. My z kolei publikujemy wizerunek sprawcy, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości" - czytamy na stronie Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

- Telefon był wycelowany w taki sposób, jakby osoba go używająca chciała zrobić tej kobiecie zdjęcie albo nagrać film - wyjaśnia Roman Szybiak, rzecznik policji w Bielsku-Białej.

- Gdy wyszedł z kabiny, zrobiła mu zdjęcie - dodaje Szybiak i podkreśla, że zrobiła to "działając w obronie własnych dóbr osobistych".

Nie wiadomo, czy telefon mężczyzny, a w nim zdjęcia bądź nagranie, których dokonał w toalecie, jest w posiadaniu policji. Jest to tajemnicą postępowania.

Bielska policja publikuje wizerunek sprawcy i apeluje o pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Zapewnia przy tym anonimowość.

Przestępstwo utrwalenia wizerunku nagiej osoby bez jej zgody jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

tvn24.pl/Śląska policja

ZOBACZ TAKŻE:

1. 500 plus do maja 2021 roku i bez dalszego planu. Program nie przynosi efektów

2. Na pokład Ryanaira wejdzie jeszcze więcej pasażerów. Będzie ciasno, turyści dostaną białej gorączki

3. Badania wywracają do góry nogami wszystko, co myśleliśmy o kotach. Nawet nie wiecie, jak bardzo was kochają

4. Awantura w programie na żywo. Poseł nie wytrzymał, wyszedł ze studia

5. Co się stało Sikorskiemu? Do sieci wyciekły zdjęcia

6. Będzie naprawdę niebezpiecznie. Pilny alarm dla prawie całej Polski