. tvn24.pl/Śląska policjaŹródło: tvn24.pl/Śląska policja
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 4 Lutego 2020

Próbował zrobić jej zdjęcie bez ubrań. Była sprytniejsza, teraz poszukuje go policja

Mężczyzna poszukiwany przez policję. Pewna kobieta, klientka jednego z klubów muzycznych, podczas korzystania z toalety zauważyła, że ktoś z sąsiedniej kabiny próbuje ją nagrać bądź zrobić jej zdjęcia. "Wsunął rękę z telefonem pod drzwi toalety". Do zdarzenia doszło 22 grudnia 2019 roku w Czechowicach-Dziedzicach w toalecie klubu muzycznego "Chacharnia". Policja liczy na pomoc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny i w tym celu publikuje jego wizerunek.

Podczas korzystania z toalety kobieta zauważyła, że ktoś z sąsiedniej kabiny próbuje ją nagrać lub sfotografować za pomocą telefonu komórkowego. Mężczyzna wsunął rękę z telefonem przez przegrodę przy podłodze. Kobieta jednak była szybsza i sprytniejsza. Wytrąciła mu telefon z ręki, a gdy mężczyzna wyszedł z kabiny, zrobiła mu zdjęcie. Teraz jest poszukiwany przez policję.

Ksiądz z Podkarpacia oskarżony o kradzież prezerwatyw. Złożył rezygnacjęKsiądz z Podkarpacia oskarżony o kradzież prezerwatyw. Złożył rezygnacjęCzytaj dalej

Mężczyzna usiłował uwiecznić wizerunek kobiety korzystającej z toalety. Teraz policja uwieczniła jego. Jest poszukiwany

"Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach poszukują mężczyzny, który 22 grudnia 2019 r., w klubie Chacharnia za pomocą telefonu komórkowego usiłował utrwalić nagi wizerunek kobiety. My z kolei publikujemy wizerunek sprawcy, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości" - czytamy na stronie Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

- Telefon był wycelowany w taki sposób, jakby osoba go używająca chciała zrobić tej kobiecie zdjęcie albo nagrać film - wyjaśnia Roman Szybiak, rzecznik policji w Bielsku-Białej.

- Gdy wyszedł z kabiny, zrobiła mu zdjęcie - dodaje Szybiak i podkreśla, że zrobiła to "działając w obronie własnych dóbr osobistych".

Nie wiadomo, czy telefon mężczyzny, a w nim zdjęcia bądź nagranie, których dokonał w toalecie, jest w posiadaniu policji. Jest to tajemnicą postępowania.

Bielska policja publikuje wizerunek sprawcy i apeluje o pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Zapewnia przy tym anonimowość.

Przestępstwo utrwalenia wizerunku nagiej osoby bez jej zgody jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

tvn24.pl/Śląska policja

ZOBACZ TAKŻE:

1. 500 plus do maja 2021 roku i bez dalszego planu. Program nie przynosi efektów

2. Na pokład Ryanaira wejdzie jeszcze więcej pasażerów. Będzie ciasno, turyści dostaną białej gorączki

3. Badania wywracają do góry nogami wszystko, co myśleliśmy o kotach. Nawet nie wiecie, jak bardzo was kochają

4. Awantura w programie na żywo. Poseł nie wytrzymał, wyszedł ze studia

5. Co się stało Sikorskiemu? Do sieci wyciekły zdjęcia

6. Będzie naprawdę niebezpiecznie. Pilny alarm dla prawie całej Polski

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News