Mężczyzna od roku żył w kanale. https://pxhere.com/en/photo/1026048
Źródło: https://pxhere.com/en/photo/1026048
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 19 Grudnia 2019

Polska, XXI wiek. Mężczyzna od roku żył w kanale

Mężczyzna zwrócił uwagę jednego z mieszkańców krakowskiego Zabłocia, który zgłosił sprawę służbom. Bezdomny mężczyzna miał od roku żyć w w studzience ciepłowniczej przy ul. Lipskiej.

Mieszkaniec Zabłocia poinformował, że ze studzienki słychać odgłosy i najprawdopodobniej ktoś w niej przebywa. Przybyłe na miejsce strażniczki miejsce zastały śpiącego w kanale mężczyznę. Jak podaje se.pl, niełatwo było dobudzić mężczyznę, jednak ten ostatecznie się ocknął.

Nasz reportaż: Wrzątek z pękniętej rury elektrociepłowni wlał się do domu Pana Tomasza. Nasz reportaż: Wrzątek z pękniętej rury elektrociepłowni wlał się do domu Pana Tomasza. "Żona próbowała ratować psa"Czytaj dalej

Mężczyzna był w bardzo złym stanie

– Bezdomny był bardzo wychudzony i nie był w stanie wyjść o własnych siłach na zewnątrz. Funkcjonariuszki pomogły mu wydostać się z kanału i na jego prośbę podały mu wodę. Początkowo odmawiał jakiejkolwiek pomocy, ale ponieważ ciężko oddychał i uskarżał się na ból klatki piersiowej, podjęły decyzję, że konieczna jest konsultacja lekarska podaje krakowska Straż Miejska, cytowana przez se.pl.

Jak się okazuje, bezdomny mężczyzna od roku żył w ciepłowniczym kanale. SE informuje, że po wypisaniu ze szpitala najpewniej trafi do schroniska dla osób bezdomnych.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion

3. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion

4. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

5. Lelum - portal dla nowoczesnych kobiet.

6. Rozpacz w rodzinie Don Vasyla. Nie ma już wyjścia