mężczyzna. Facebook | Policja PrudnikŹródło: Facebook | Policja Prudnik
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 29 Lipca 2020

Rozpoznajesz go? Zaginął Damian, jego ostatnie słowa przed zniknięciem wywołują dreszcze

Mężczyzna z Prudnika - Daniel Gil zaginął po wyjeździe do Holandii do pracy. Jego poszukiwania nagłośniono na facebookowej stronie "Zaginieni - cała Polska". Daniela szuka również policja, która wystosowała apel w tej sprawie wraz ze zdjęciem poszukiwanego. Niestety, jak dotąd nie udało się ustalić co stało się z zaginionym mężczyzną.

Wszystko wskazuje na to, że Daniel Gil przebywa gdzieś na terenie Holandii. To właśnie tam wyjechał za pracą w czerwcu tego roku.

Andrzej Duda pojawił się na pilnej konferencji prasowej. Niespodziewane wystąpienie prezydenta, opowiedział o specjalnym spotkaniuAndrzej Duda pojawił się na pilnej konferencji prasowej. Niespodziewane wystąpienie prezydenta, opowiedział o specjalnym spotkaniuCzytaj dalej

Mężczyzna zaginął w Holandii

32-letni Daniel Gil zaginął 18 czerwca 2020 roku. To właśnie tego dnia miał poinformować swoich bliskich, że przebywa na terenie Holandii. Niestety, od tamtej pory kontakt z mężczyzną się urwał. Rodzina nie ma pojęcia co się z nim dzieje. Nieznane jest też miejsce jego pobytu. - Daniel pojechał do miejscowości Melmo do kolegi u którego przenocował. Na drugi dzień pojechał do Helmond do agencji by zapisać się do pracy na pomidory. Niestety z pracy zrezygnował, zatelefonował do taty informując, że ucieka przed kimś po dachach bo jest ścigany. W tym momencie połączenie zostało zerwane a telefon jest wyłączony do dziś. - czytamy w poście "Zaginieni - cała Polska".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Podjęto natychmiastową decyzję o zamknięciu. Zagrożenie dla Polaków jest zbyt duże 2. Opłaty wyższe o 1000 proc. W jednym polskim mieście już pojawił się postulat 3. Na wakacyjnym bonie 500 plus można nieźle zarobić? Trzeba jednak poczekać 3 tygodnie

Na stronie opublikowano również dokładny rysopis zaginionego:
Wzrost: 170 cm,
Waga: ok. 60 kg,
Kolor włosów: czarne,
Oczy: czarne, bardzo ciemne,
Znaki szczególne: z prawej strony koło nosa ma czarny widoczny pieprzyk, tatuaże na obu rękach oraz plecach, z pleców jego tatuaże sięgają aż do szyi.

Lekarze strajkowali, a obok matki w bólu czekały na odebranie porodów. 7 noworodków urodziło się martwychLekarze strajkowali, a obok matki w bólu czekały na odebranie porodów. 7 noworodków urodziło się martwychCzytaj dalej

Poszukiwaniami mężczyzny zajęła się również polska policja. - Policjanci z Prudnika poszukują zaginionego Daniela Gila. Mężczyzna 18 czerwca 2020 poinformował bliskich, że jest w Holandii. Od tamtej pory nie powrócił i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Osoby, które widziały lub wiedzą, co się dzieje z zaginionym proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Prudnik pod numerem 77 8629203 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju. - informuje prudnicka policja. 

Zdjęcie poszukiwanego Daniela Gila:

Daniel Gil

Źródło: Zaginieni - Cała Polska, Policja Prudnik

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego sportowca. Miała raka mózgu i kręgosłupa
  2. Pilna wiadomość dla milionów rodziców. Chodzi o pójście dzieci do szkół
  3. Bosak o konwencji stambulskiej: sfałszowany polski tekst
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Mieli spędzić rodzinny czas na plaży. Rodzice odwrócili wzrok tylko na chwilę. Sytuacja nabrała rozpędu

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!