Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. (Zdjęcie ilustracyjne): Wikimedia Commons/Jorge RoyanŹródło: (Zdjęcie ilustracyjne): Wikimedia Commons/Jorge Royan
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 11 Maja 2020

Ukrywał się tygodniami w sypialni 12-latki. Detale tylko dla osób o mocnych nerwach

Mężczyzna usłyszał zarzuty wykorzystywania seksualnego 12-letniej dziewczynki. Poruszające doniesienia obiegły polskie media. Oskarżony przez miesiąc ukrywał się w sypialni nieletniej. Zacharis Cavasos trafił w ręce organów ścigania.

Do tragicznych wydarzeń doszło w amerykańskim stanie Oregon. Zacharis z 12-latką pierwszy kontakt nawiązał za pomocą mediów społecznościowych. W wyniku relacji nawiązanej między nimi postanowił on przyjechać do nieletniej bez wiedzy jej rodziców. Niechciany domownik przez cały miesiąc ukrywał się pod łóżkiem dziecka. Jego kryjówką stała się też przestronna szafa umieszczona w pokoju dziewczynki. Jak się okazało, intruz został nakryty przez jednego z opiekunów. Mimo wyrzucenia Cavasosa z domu ten powrócił na kolejne dwa tygodnie.

Zakonnice z Włocławka usłyszały alarm i ruszyły do Okna Życia. Znalazły nie tylko małą dziewczynkęZakonnice z Włocławka usłyszały alarm i ruszyły do Okna Życia. Znalazły nie tylko małą dziewczynkęCzytaj dalej

Mężczyzna usłyszał zarzuty ze strony prokuratury

Jak donosi portal o2.pl, oskarżony o molestowanie został ponownie odnaleziony 11 marca. W całą sprawę zaangażowano miejscową policję, która dokonała aresztowania sprawcy. Podczas składania zeznań przyznał, że wielokrotnie wykorzystywał seksualnie swoją ofiarę. Deklaruje też, że posiadał też wiedzę na temat wieku dziewczynki. Czynności podjęte przez śledczych wykazały, że na telefonie potencjalnego pedofila znajdowały się jednoznaczne dowody w tej sprawie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Łukasz Szumowski w zaskakujących słowach: "Gdyby nie zakażenia koronawirusem na Śląsku, mielibyśmy już tendencję spadkową"
2. WHO komentuje niepokojące doniesienia. U ozdrowieńców wykrywa się ponownie obecność koronawirusa

Z informacji przekazanych przez o2.pl, decyzją służb bezpieczeństwa Zacharisa objęto policyjnym nadzorem. Lokalizowany jest też za pomocą GPS. Otrzymał on sądowy nakaz zbliżania się do swojej ofiary. Wkrótce odbędzie się rozprawa, podczas której Cavasos usłyszy sprawiedliwy wyrok.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Naczelny polski epidemiolog oskarża Ministra Szumowskiego o szerzenie paniki
    2. Łowca burz ostrzega przed trąbą powietrzną. IMGW wydało pilny komunikat
    3. Jednak wyjedziemy na wakacje poza granice kraju? Wiceminister uchylił rąbka tajemnicy, ale jest haczyk
    4. Ratownicy przyjechali do leżącego na chodniku 55-latka. W karetce mogło dojść do tragedii, nagle wyjął nóż
    5. Premiera "Zabawy w chowanego" braci Sekielskich szybciej niż się wszyscy spodziewali. Jest data
    6. Polacy dostaną dodatkowy 1000 zł na wakacje. Wicepremier podaje szczegóły, ale jest warunek

Źródło: [o2.pl]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News