Meghan Markle. Wikipedia
Źródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 13 Grudnia 2019

Wyciekło zdjęcie z młodości Meghan Markle. Do tej pory go nie publikowano

Meghan Markle wzbudza ogromne zainteresowanie mediów, od kiedy w 2016 roku jeden z tabloidów poinformował o jej związku z księciem Harrym. Reporterów i opinię publiczną szczególnie przyciąga jej przeszłość i rodzina, wzbudzająca coraz większe kontrowersje. Teraz opublikowano zdjęcie z młodości księżnej Sussexu.

Kolorowe media non stop plotkują na temat przeszłości księżnej. Emocje wzbudzają również jej rodzinne relacje. Księżna nie zaprosiła ślub własnego ojca, który ochoczo opowiada o niej w tabloidach. Thomas Markle twierdzi, że córka zerwała z nim kontakt i odmówiła mu pomocy. Wtóruje mu siostra księżnej.

Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacjaMedia nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacjaCzytaj dalej

W 2011-2013 Markle była żoną producenta filmowego, Trevora Engelsona. Kilkukrotnie w sieci pojawiały się również zdjęcia, mające przedstawiać Meghan w nieobyczajnych okolicznościach. Były to jednak albo zdjęcia z plaży, na których księżna miała opalać się topless albo kadry z filmów w których grała.

Teraz w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym księżna ma zaledwie 16 lat. Na szczęście Rodziny Królewskiej, nie da się na jego podstawie nakręcić niepotrzebnych kontrowersji.

Meghan Markle na starym zdjęciu

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie nastoletniej Meghan, pozującej ze swoim pierwszym chłopakiem, Luisem Segurą. Fotografię uchwycono przed szkolnym balem. Trzeba przyznać, że Meghan wcale się od tamtej pory nie zmieniła.

Meghan Markle na starym zdjęciu

ZOBACZ TAKŻE:

1. Pobierasz dwa razy 500 plus, zmniejszą ci wypłatę. Bezlitosny wyrok Trybunału

2. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył

3. Po latach Kwaśniewska odniosła się do plotek o alkoholu w jej rodzinie. Zdradziła kulisy kultowego nagrania z jej "pijanym" mężem

4. Nagranie, po obejrzeniu którego przypomni ci się dzieciństwo. Nic nie przebije kultowego przedmiotu z dawnych czasów

5. Dlaczego Wojciechowska każe mówić na siebie "Martyna"? Naprawdę nazywa się inaczej

6. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne