Meghan Markle i książę Harry. screen/Youtube.com/National Geographic
Źródło: screen/Youtube.com/National Geographic
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 9 Stycznia 2020

Wyznał przykrą prawdę. Kucharz Elżbiety II odniósł się do sprawy odejścia Meghan i Harry`ego

Meghan Markle i książę Harry podjęli decyzję, którą żyją kolorowe media na całym świecie. Zmęczeni dworskimi konwenansami postanowili odłączyć się od monarchii. Kolejne detale ich secesji ujawniane są z godziny na godzinę. Dowiedzieliśmy się już m.in., że królowa Elżbieta o desperackim kroku małżeństwa dowiedzieć się miała z telewizji. Teraz milczenie przerwał kucharz jej królewskiej mości.

Darren McGrady służył rodzinie królewskiej przez 15 lat. Przez ten czas zdążył poznać wiele jej sekretów, również tych, o których miał się nigdy nie dowiedzieć. W mocnym poście, opublikowanym w mediach społecznościowych, nie ukrywal, że swego czasu podsłuchał rozmowę księżnej Diany. Miała określić wówczas charakter Harry`ego, jako ciężki.

Monika Zamachowska informuje o stanie zdrowia męża. Zbigniew przeszedł operacjęMonika Zamachowska informuje o stanie zdrowia męża. Zbigniew przeszedł operacjęCzytaj dalej

- Pamiętam księżną Dianę w kuchni w pałacu Kensington, która mówiła o "swoich chłopcach. Mówiła:* "William jest rozważny jak jego ojciec. Harry buja w obłokach, jest zupełnie jak ja"*. Chyba miała rację - czytamy.

Meghan Markle nigdy nie chciała wejść do rodziny?

McGrady starał się przewidzieć reakcję księżnej Diany na decyzję małżeństwa. Choć nigdy nie poznamy prawdy, autentyczności rewelacjom kucharza dodaje staż na dworze.

- Byłaby wściekła, że Harry dał się tak zmanipulować. Meghan nigdy nie chciała należeć do rodziny królewskiej. Chciała być po prostu sławna. To właśnie cała Meghan - napisał o Dianie.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zmiany w 500 plus również w 2020. Problematyczna sprawa z wnioskami może wielu wprowadzić w błąd

2. Autokar spadł w przepaść, 20 osób zginęło, 24 ranne. Tragiczne wiadomości zza granicy

3. Przed śmiercią kultowy aktor pobierał głodową emeryturę. W podobnej sytuacji znajduje się wiele gwiazd dawnych lat

4. Leszek Miller ujawnił kulisy startu Magdaleny Ogórek w wyborach. Mocne słowa

5. Polityk PiS kpi z Pawła Adamowicza. Miał zataić dochody

6. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI