Meghan Markle i książę Harry. DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News
Źródło: DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 14 Stycznia 2020

Do sieci wyciekło nagranie, które kładzie cień na relację Meghan Markle i księcia Harry`eo. Będą mieli poważne problemy

Meghan Markle i książę Harry podjęli decyzję o odcięciu się od rodziny królewskiej. Dziś królowa Elżbieta, po naradach z najbliższymi, wydała oświadczenie w tej sprawie. W między czasie światło dzienne zobaczyło również nagranie, które zmienia spojrzenie na karierę Meghan.

- Dzisiaj moja rodzina prowadziła bardzo konstruktywne dyskusje na temat przyszłości mojego wnuka i jego rodziny. Moja rodzina i ja całkowicie popieramy pragnienie Harry’ego i Meghan, aby stworzyć nowe życie jako młoda rodzina (...) Chociaż wolelibyśmy, aby pozostali członkami rodziny królewskiej, pracującymi w pełnym wymiarze godzin, szanujemy i rozumiemy ich pragnienie życia bardziej niezależnego życia jako rodzina, jednocześnie pozostając cenną częścią mojej rodziny - mówiła królowa Elżbieta w wydanym oświadczeniu.

Jarosław Jakimowicz skrytykowany za WOŚP. Opowiedział o swojej tragediiJarosław Jakimowicz skrytykowany za WOŚP. Opowiedział o swojej tragediiCzytaj dalej

Meghan udała się już do Kanady, gdzie czekał na nią jej synek Archie. Media na całym świecie spekulują, czym zajmie się po odejściu z monarchii. Najczęstsza odpowiedź jest dosyć intuicyjna - przed wejściem do rodziny królewskiej, Meghan była aktorką. Jakiś czas temu zdążyła podpisać umowę z Disneyem. Miała użyczyć głosu w zamian za wsparcie dla organizacji chroniącej słonie przed kłusownikami. Teraz na jaw wyszy nowe fakty, dotyczące jej współpracy z wytwórnią.

Meghan Markle dostała pracę dzięki mężowi?

Książęca para pojawiła się na premierze najnowszego "Króla Lwa". W czasie bankietu Meghan rozmawiała z Beyonce i Jayem-Z a Harry przysiadł się do Boba Igera, dyrektora Disneya. Nagranie ich pogawędki właśnie wyciekło do sieci.

- Wiedziałeś, że ona zajmuje się podkładaniem głosu? (...) Wyglądasz na zdziwionego. Ona jest tym poważnie zainteresowana - zapytał Harry.

- Z chęcią spróbujemy. Świetny pomysł - odpowiedział Bob Iger.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne. Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki

2. Ostatnie słowa pilota ukraińskiego samolotu ujawnione. Poruszające, tuż przed katastrofą

3. Lech Wałęsa zwrócił się do Jarosława Kaczyńskiego. Zaskakujące słowa

4. Myśliwi coraz bardziej agresywni. Zaatakowali dwie kobiety

5. Tylko u nas: Wiemy, który dziennikarz TVP mógł doprowadzić do hospitalizacji pracownicy Senatu

6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk