Meghan Markle i książę Harry wypisali się z rodziny królewskiej.. DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East NewsŹródło: DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 19 Stycznia 2020

Bliski znajomy Meghan Markle opowiedział o jej kulisach życia w rodzinie królewskiej. Nowe informacje

Meghan Markle i książę Harry wypisali się z rodziny królewskiej i pełnienia przynależnych funkcji i obowiązków jako książęca para. Wydali przy tym specjalne oświadczenie, które opublikowali w mediach społecznościowych. Zaznaczyli przy tym także, że będą się starać również o niezależność finansową. Wywołali tym ogromne zamieszanie i poruszenie w Pałacu Buckingham i wśród opinii publicznej. Jednak, jak się okazuje, wcale nie ma co się dziwić książęcej parze, bowiem nie mieli łatwo. Teraz mogą w końcu spokojnie odetchnąć, szczególnie Meghan.

Odkąd Meghan i Harry ogłosili, że chcą odejść od rodziny królewskiej i zacząć żyć niezależnie, są na ustach nie tylko Wielkiej Brytanii, ale i całego świata.

Podczas całej burzy i zamieszania, Meghan zaraz uciekła do Kanady, by tam odetchnąć i swobodnie żyć własnym życiem. Jej mąż, książe Harry, musiał jeszcze trochę zostać w Anglii, by porozmawiać i dogadać się ze swoją babcią, Królową Elżbietą II, której podobno zdecydowanie najbardziej ich pomysł nie przypadł go gustu.

Szczere wyznanie kultowego, polskiego muzyka powinno być przestrogą dla wielu. „Zaczęło się od bólu karku i głowySzczere wyznanie kultowego, polskiego muzyka powinno być przestrogą dla wielu. „Zaczęło się od bólu karku i głowy"Czytaj dalej

Meghan Markle i książę Harry. Kulisy życia w rodzinie królewskiej. Bliski znajomy pary wyjaśnia, co jest powodem ich chęci odseparowania się

Brytyjski dziennik "Daily Mail" postanowił dowiedzieć się, co jest powodem takiego stanu rzeczy i co najbardziej wpłynęło na podjęcie takiej sensacyjnej decyzji przez książęcą parę. Jak się okazuje, chodzi głównie o Meghan, która już od dłuższego czasu pragnęła odcięcia się od rodziny królewskiej Harrego i zrezygnować ze wszystkiego, co jest z tym związane i żyć własnym, niezależnym życiem, wraz ze swoim ukochanym mężem Harrym i cieszyć się z nim i ich dziećmi swobodą i wolnością.

Dziennikarzom z "Daily Mail" udało się dotrzeć i porozmawiać z osobą z bliskiego otoczenia książęcej pary. Okazuje się, że aktorka wręcz dusiła się na dworze i wyniszczało ją to od wewnątrz.

"Meghan już od dłuższego czasu wiedziała, że musi się stamtąd uwolnić. Życie, jakie wiodła, niszczyło jej duszę" - wyjawił bliski znajomy Meghan.

Jak się okazuje, chodzi także o wychowanie dzieci. Decyzja książęcej pary umotywowana jest ponoć tym, że chcieli w ten sposób również chronić swojego synka, Archiego. Meghan nie wyobrażała sobie całego życia spędzonego jako księżna na książęcym dworze, do takiego aż stopnia, że odbijało się to na jej zdrowiu psychicznym i śnie. Pragnęła żyć niezależenie i po swojemu i tak też wychowywać swoje dzieci. Miała dość wszechobecnej krytyki i sztywnych zasad.

"Bała się, że nie będzie najlepszą matką, jeśli nie będzie mogła żyć po swojemu" - twierdzi informator "Daily Mail".

"Doszło do tego, że zaczęła mieć problemy ze snem oraz ataki paniki, kiedy myślała o tym, że resztę życia spędzi, stosując się do sztywnych zasad panujących na dworze" - dodał znajomy pary.

"Meghan nigdy nie wróci do Anglii, by tam mieszkać" - twierdzi osoba z bliskiego otoczenia pary.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Nowy podatek oburza wielu Polaków. Nie dość, że jest batem dla zaradnych to okrada najbardziej potrzebujących

2. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej

3. Rafał Trzaskowski dostaje listy z pogróżkami. Boi się najgorszego

4. Nie żyje uznany reżyser z Poznania. Dramatyczna śmierć na przyjęciu

5. Magda Umer zdradziła najskrytsze tajemnice swojej sławnej przyjaciółki. Wielkie zamieszanie

6. Zabójca Adamowicza pozostanie bezkarny? Wymyślił sposób, jak uniknąć kary więzienia