Meghan Markle i książę Harry. TOBY MELVILLE/ROTA / SplashNews.com/East News
Źródło: TOBY MELVILLE/ROTA / SplashNews.com/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 11 Stycznia 2020

Media: Meghan Markle i książę Harry rozstali się. To dlatego postanowili opuścić rodzinę królewską?

Meghan Markle i książę Harry mieli rozstać się kilka miesięcy temu - takie rewelacje podał jeden z australijskich tabloidów. Trudno oceniać plotkę, jako szczególnie autentyczną, biorąc pod uwagę deklarację pary o solidarnym rozstaniu się z rodziną królewską.

Według "New Idea" secesja małżeństwa miała być dyktowana właśnie rozstaniem. Drogi pary rozejść się miały aż 83 dni temu. Decyzja o odejściu miała być desperacką próbą ratowania relacji.

Ślub nie wystarczy, aby dostać rentę po zmarłym małżonku. Przełomowa decyzja sąduŚlub nie wystarczy, aby dostać rentę po zmarłym małżonku. Przełomowa decyzja sąduCzytaj dalej

- Biedny Harry robi wszystko, co w jego mocy, aby uratować swoje małżeństwo. Starają się poukładać wszystko tak, by żyć szczęśliwie, ale nie jest to łatwe, gdy wszyscy dookoła wywierają na nich presję, jak mają wyglądać, co mówić i jak się zachowywać - pisze tabloid, cytowany przez portal pomponik.pl.

Meghan Markle i książę Harry rozstali się?

Tabloid twierdzi, że Kanada ma stać się dla małżeństwa nowym domem, w którym z daleka od paparazzi podejmą próbę ratowania swojego związku. Dowodem na te doniesienia ma być fakt, iż Meghan nie chciała spędzać świąt z rodziną królewską.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Nadchodzą ważne zmiany terminów 500 plus. Pieniądze będą przyznawane na innych zasadach

2. Mroczne znalezisko na lotnisku. Gdy walizka się otworzyła, oczom celników ukazał się straszny widok

3. Syn posła zatrzymany przez policję. Posiadał niedozwolone substancje

4. Tadeusz Rydzyk nie miał szans w starciu z Jurkiem Owsiakiem. Kontrowersyjne badanie ujawniło preferencje Polek i Polaków

5. TVP przegrało proces. Musi przeprosić

6. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI