Megan Markle książę Harry. SplashNews.com/East NewsŹródło: SplashNews.com/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 10 Września 2020

Meghan Markle i książę Harry się rozwodzą? Czarne chmury nad parą

Megan Markle i książę Harry przechodzą trudne chwile? W ostatnim czasie polskie media przekazały spekulacje, ujawnione przez zagraniczną prasę. Wiele wskazuje na to, że mąż aktorki nie potrafi odnaleźć się poza rodziną królewską.

Polska opinia publiczna również śledzi życie osób związanych z brytyjską rodziną królewską. Jedną z nich jest znana i lubiana para - Megan Markle i książę Harry. Od kilku lat małżonkowie nie schodzą z medialnego świecznika. Przez kilka miesięcy próbowali ukryć swoją miłość. Tak zwana kolorowa prasa szybko odkryła i ujawniła związek zakochanych. Już w 2016 roku pojawiły się pierwsze publikacje. Warto jednak podkreślić, że sława Megan Markle nie wynika jedynie ze związku z księciem.

Tysiące Polaków będzie musiało przymusowo pójść do wojska? Zadziwiające ustaleniaTysiące Polaków będzie musiało przymusowo pójść do wojska? Zadziwiające ustaleniaCzytaj dalej

Megan Markle i książę Harry chcą się rozwieść? Plotki zza granicy dotarły do Polski

Żona księcia od zawsze stroniła od życia w rodzinie królewskiej. O wiele większe zainteresowanie wykazywała światem show-biznesu. Aktorka oraz aktywistka społeczna już od najmłodszych lat angażuje się w walkę o równość płci. Jej działania antydyskryminacyjne wspierała niegdyś sama Hilary Clinton, gdy pełniła funkcję pierwszej damy. Chwilę po wystąpieniu z rodziny królewskiej wielokrotnie spekulowano o wydarzeniach z życia Megan Markle i księcia Harrego. "Plotek" wskazuje, że od kilku tygodni mówi się o kryzysie między małżonkami. 

Gwiazda Gwiazda "M jak miłość" nie chce niczego ukrywać. Dramatyczne wyznanie w programie na żywoCzytaj dalej

Jak podaje portal "Plotek", przyczyną sporów mają być ambicję oraz plany Megan Markle. Medium wskazuje, że do pierwszych konfliktów miało dochodzić, gdy para mieszkała w Wielkiej Brytanii. Zagraniczna prasa uważa, że książe Harry został odcięty od swojego dotychczasowego życia. Zdaniem "Plotka" mąż aktorki unika oficjalnych spotkań. Tęsknota za dawnym domem oraz rodziną kólewską miała być tak silna, że popchnęła księcia do podjęcia radykalnej decyzji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Krystyna Pawłowicz miała złamane serce, a nikt o tym nie mówi. Głęboko skrywane tajemnice jej przeszłości ujrzały światło dzienne
2. Trick rodem z PRL-u. Kotlety schabowe można zrobić z mięsa mielonego, znamy przepis

Megan Markle miała usłyszeć już decyzję księcia Harrego o rozwodzie. Informacja ta mogła stanowić dla niej niemały cios. Warto jednak podkreślić, że spekulacje podawane przez polską i zagraniczną prasę, nie zostały jeszcze potwierdzone. "Plotek" podaje, że zakończenie małżeństwa miała doradzić księciu sama królowa Elżbieta. Już w najbliższej przyszłości dowiemy się, czy spekulacje mediów są prawdziwe.

Fantastyczne wieści dla seniorów. 200 plus do emerytury, wystarczy spełnić kilka warunkówFantastyczne wieści dla seniorów. 200 plus do emerytury, wystarczy spełnić kilka warunkówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pieniędzy zza granicy nie przywieziesz już tak dużo jak wcześniej. Polacy polegną w walce z podatkami
  2. Patrycja nie żyje, jej partner zrobił jej niesłychaną krzywdę. Na jaw właśnie wyszły porażające fakty
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie

Źródło: [Plotek/New Idea]