McDonald's. Nie żyje 31-letnie pracownica sklepu.. Wikimedia Commons / CrusierŹródło: Wikimedia Commons / Crusier
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 23 Sierpnia 2020

Niewyobrażalna tragedia w polskim McDonald's. Nie żyje kobieta, zmarła niezauważona

McDonald's stał się miejscem tragedii. W jednym z polskich oddziałów popularnej sieci restauracji oferującej jedzenie typu fast food znaleziono ciało martwej 31-latki. Do zdarzenia doszło w nocy z 22 na 23 sierpnia w miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski. Sprawę bada policja.

Szczegóły tragicznego znaleziska w restauracji McDonald's przytacza portal o2.pl. Kobieta, której ciało znaleziono w okolicach godziny 2 w nocy, pracowała w ostrowieckim (woj. świętokrzyskie) oddziale popularnej na całym świecie sieci. Ciało 31-latki, przygniecione jednym z regałów, odnaleziono w chłodni. Jak wskazuje wspomniany serwis, na miejsce natychmiast wezwano ratowników medycznych.

Nagłe zwolnienia prowadzących w Nagłe zwolnienia prowadzących w "Pytaniu na śniadanie", dziwnym trafem ogromne zmiany w TVP. O co chodzi?Czytaj dalej

McDonald's miejscem tragedii

Przybyli do restauracji McDonald's ratownicy pogotowia niezwłocznie przystąpili do reanimacji przygniecionej 31-latki. Mimo usilnych starań specjalistów pracownicy sieci nie udało się przywrócić czynności życiowych. W efekcie kobieta została uznana za zmarłą. Choć hipoteza dotycząca śmierci wydaje się dość oczywista, na ten moment brakuje oficjalnych informacji w tej sprawie.

Najbardziej prawdopodobne wydaje się, że jeden z regałów przewrócił się na 31-latkę, podczas gdy usiłowała zdjąć z niego towar. Niewykluczone, że ofiara nie skorzystała z istotnej w podobnych sytuacjach drabiny.

Pamiętacie Filipka z Pamiętacie Filipka z "Rodziny zastępczej"? Jest już mężczyzną przed trzydziestką, przeszedł nadzwyczajną metamorfozęCzytaj dalej

W restauracji znajdują się już przedstawiciele policji, a miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez śledczych. Jak podaje portal o2.pl, trwa próba ustalenia dokładnego przebiegu zdarzenia oraz przyczyny śmierci pracownicy sieci McDonald's. Z informacji przekazanych przez portal "Echo Dnia" wynika, że wspomniany lokal został zamknięty do odwołania.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niebywałe, media dotarły do Tymoteusza Szydło. Wszyscy byli w błędzie? Odkryli ukrywaną tajemnicę?
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. 31-latka w weekendową noc straciła życie w McDonald's. Policja wciąż ustala okoliczności

Nieszczęśliwe zdarzenia w oddziałach znanej sieci fast food nie należą ostatnio do rzadkości. Przed kilkoma tygodniami sufit zawalił się na klientów jedzących posiłek w placówce McDonald's w Jankach. – W momencie zdarzenia w lokalu byli goście, na szczęście nikt nie ucierpiał. Obsługa restauracji niezwłocznie zaproponowała pomoc medyczną, w tym wezwanie karetki pogotowia. Osoby, na które spadły elementy sufitu, odmówiły przyjęcia pomocy – poinformowała wówczas media przedstawicielka firmy Katarzyna Kucisz-Rosłoń.

– Bezpieczeństwo naszych gości i pracowników jest dla nas priorytetem, dlatego obecnie najważniejsze jest ustalenie przyczyn zarwania sufitu. Podejmujemy działania mające na celu wyjaśnienie sytuacji. Przepraszamy osoby, które były uczestnikami zdarzenia – przekazała Kucisz-Rosłoń w rozmowie z telewizją TVN24.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mafijny boss na wolności. Wpłacono za niego porażającą kaucję
  2. TVN24 przypisała fałszywy cytat posłowi PiS. Stacja wyemitowała sprostowanie
  3. Prosto pod koła samochodu wybiegło malutkie dziecko. Skrajna nieodpowiedzialność opiekunów
  4. Wyciekły najnowsze i straszne informacje na temat motywu podpalacza domu bohaterki "Nasz Nowy Dom". Okropne i nieludzkie, poniżej pasa
  5. Widzieliście w Polsce coś podobnego? Spot w TVP Info jak w alternatywnej rzeczywistości
  6. Niewyobrażalna tragedia w polskim McDonald'sie. Niestety, nic nie dało się zrobić

Źródło: o2.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!