Mąż Agnieszki Chylińskiej. (zd. il.) TRICOLORS/East NewsŹródło: (zd. il.) TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 12 Września 2020

Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Wielu głowi się od lat, a artystka strzeże prywatności, jak najskrytszej tajemnicy

Mąż Agnieszki Chylińskiej nadal nie jest znany fanom ani mediom, mimo 25-letniej kariery artystki. Obserwatorzy życia publicznego i polskiej muzyki od lat głowią się, kim jest wybranek wokalistki. O tajemniczym mężczyźnie wiadomo niewiele.

Agnieszka Chylińska bardzo chroni swojego życia prywatnego i niechętnie dzieli się nim z mediami. W jednym z wywiadów z okazji 25-lecia artystki mogliśmy trochę usłyszeć o jej przeszłości. Okazuje się, że piosenkarka nie miała łatwo, a mężczyzna z jej przeszłości nie umiał uszanować jej uczuć. - Oddałam kiedyś całe serce komuś, kto zrobił z tego tatar. I dlatego mam dziś problem z zaufaniem, z otworzeniem się i z tym, żeby na hasło »kocham cię« zareagować dobrze. Jak się pojawia bliskość, to mnie już nie ma… - mówiła w wywiadzie.

wtv.pl - portal informacyjny"Wchodzenie do d*** Jacka Kurskiego". Kultowy dziennikarz niedawno przeszedł do TVP, teraz szokujeCzytaj dalej

Mąż Agnieszki Chylińskiej - kim jest?

O tym, kim tak naprawdę jest mąż Agnieszki Chylińskiej wiedzą tylko najbliżsi z jej otoczenia. Informatorzy „Flesz” twierdzą, że wokalistka nie zdradza do końca swojego adresu, a nawet po zakupy chodzą oddzielnie. W 2006 roku paparazzi udało się uchwycić gwiazdę z jej pierwszym dzieckiem i partnerem, Markiem. mąż agnieszki chylińskiej

Sama wokalistka opisuje Marka jako normalnego mężczyznę ze stabilnym charakterem. Nie do końca wiadomo ile ukochany ma lat. Wiele mediów spekulowało, że jest Romem, przez swój przydomek "Cygan". Podczas jednego z koncertów Chylińska zdementowała plotki: - Mój mąż nie jest Romem. (...) Z całym szacunkiem do tej grupy etniczniej. (...) Mój mąż jest łysym blondynem z niebieskimi oczami - mówiła.

Prowadząca Prowadząca "Pytanie na śniadanie" zdradziła kulisy pracy w TVP. Co tak naprawdę działo się na planie "M jak Miłość"?Czytaj dalej

W sieci możemy znaleźć informacje, że para poznała się w Petersburgu, zaraz po rozpadzie zespołu O.N.A. i po rozwodzie artystki z Krzysztofem Krysiakiem. Był on menadżerem wytwórni muzycznej, a ich małżeństwo trwało 1,5 roku. "Twój Styl" opisywał jednak, że małżonkowie poznali się w 2002 roku, w Opolu. 

- W tamtym czasie miłość wszystko załatwiła, dzięki niej miałam siłę, żeby się podźwignąć, miałam odwagę, żeby zakończyć toksyczny rozdział w moim życiu i zacząć nowy. Skromnie, w wynajmowanym mieszkaniu. Okazało się, że można przeżyć za 20 zł dziennie. Pomyślałam sobie, że jeśli celem jest rodzina, to najważniejsze, żebyśmy żyli spokojnie - mówiła Chylińska wiele lat temu w wywiadzie dla magazynu "Pani".

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Niewybaczalne błędy podczas pieczenia ciasta drożdżowego. Przez nie ciasto nie rośnie
 

W 2010 roku wzięli ślub w tajemnicy, a była na tyle pilnie strzeżona, że informacja o ceremonii dotarła do mediów dopiero dwa lata później. Nie ma mowy o zdjęciach czy innych pamiątkach uwieczniających ten dzień. Zakochani postanowili to zachować dla siebie. Mąż Agnieszki Chylińskiej nadal pozostaje incognito i nie ma się co dziwić. Wokalistka zyskuje sławę swoim talentem, prawdą na scenie i mocnym, szalonym charakterem. To właśnie jest jej receptą na sukces, że nikogo nie udaje, a ludzie zwyczajnie lubią to, co robi i jak śpiewa.

Pierwszy raz od 14 lat taka sytuacja w Pierwszy raz od 14 lat taka sytuacja w "Milionerach". Rekordowo krótki czas odpowiedzi nie jest jedynym zaskoczeniemCzytaj dalej

Źródło: Pudelek, Flesz, Plotek, Super Express

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny podatek idzie w górę. Uda się go uniknąć tylko nielicznym
  2. Chcieli zniszczyć dokumenty na dwa dni przed awarią Czajki. Mamy odpowiedź MPWiK
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie