Mąż postrzelił kobietę z kuszy. Sprawą zajęli się śledczy (zdjęcie ilustracyjne). pixabay.com/arembowski
Źródło: pixabay.com/arembowski
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 25 Lutego 2020

Tragiczne zdarzenia w Wielkopolsce. Mąż był "niezadowolony ze swego małżeństwa", postrzelił żonę z kuszy

Mąż 61-letniej mieszkanki miejscowości pod Gostyniem w Wielkopolsce postrzelił swoją żonę z kuszy, którą sam skonstruował. Sprawą zajęła się prokuratura. Wedle wszelkich przesłanek uraz kobiety nie był wypadkiem. Mężczyzna odpowie za usiłowanie zabójstwa.

Z informacji przekazanych przez RMF FM wynika, że do zdarzenia doszło w czwartek ok. godz. 22. Kobieta została postrzelona przez własnego męża w kuchni ich wspólnego domu. Jak czytamy, sprawca poprosił żonę, by przeczytała zapiski z jego notatnika oraz pewien dokument o charakterze prawnym, po czym opuścił pomieszczenie. Po powrocie trzymał w ręku kuszę domowej roboty.

– Kobieta wyszarpnęła bełt, który utkwił jej w plecach i, krzycząc, uciekła na podwórze – przekazał prokurator rejonowy w Gostyniu Jacek Masztalerz. Sprawca dogonił 61-letnią mieszkankę województwa wielkopolskiego i usiłował ją poddusić. Na całe szczęście z pomocą kobiecie przyszedł jej syn.

Polsat News nagłaśnia tragedię młodej kobiety. Lekarze niesłusznie wycięli jej narządPolsat News nagłaśnia tragedię młodej kobiety. Lekarze niesłusznie wycięli jej narządCzytaj dalej

Mąż miał być niezadowolony z małżeństwa

Z relacji prokuratora wynika, że niedługo potem na miejscu pojawił się drugi syn małżeństwa. 62-latek został obezwładniony i oddany w ręce policji.

Kobieta trafiła do szpitala z uszkodzeniem ciała. Śledczy badają, czy powstała w wyniku postrzału rana zagrażała życiu 61-latki. Prokuratura wstępnie zakwalifikowała czyn mężczyzny jako próbę usiłowania zabójstwa.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Problemy z lotami z Włoch. Samoloty z Rzymu i Mediolanu do Warszawy nie wyleciały
2. Był twarzą TVP przez 25 lat, dziś nie ukrywa rozgoryczenia. "Niewyobrażalna paranoja"

Mąż postrzelonej kobiety przebywa na obserwacji psychiatrycznej w szpitalu w Kościanie. Lekarze jak dotąd nie zezwolili na jego przesłuchanie, tłumacząc się złym stanem jego psychiki.

RMF FM podaje, że prawdopodobną przyczyną tego niecodziennego zajścia było niezadowolenie mężczyzny z pożycia małżeńskiego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielkie wyróżnienie dla Łukasza Piszczka. Otrzymał je na specjalnych zasadach
  2. Wystarczy jeden telefon, aby wymigać się od kary z urzędu. Może dzwonić twój znajomy
  3. Felietonista Radio Maryja ujawnił dane ofiary pedofila. Teraz poniesie konsekwencje
  4. Dla niektórych 600, a dla innych 200 plus. Prezydent podpisał ustawę w sprawie zapowiadanych dotacji
  5. Dziś prezydent podpisze ustawę o "trzynastkach". Jakie są warunki przyznania świadczenia?
  6. Koronawirus w dwóch krajach, które Polacy uwielbiają odwiedzać. Pierwszy przypadek na Bałkanach

Źródło: RMF FM