Mąż Agnieszka Woźniak-Starak. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Źródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 18 Lipca 2020

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa kolejny dramat. Straciła męża w tragicznych okolicznościach, teraz sprawą jego pochówku zajmie się sąd

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak został pochowany na warszawskich Powązkach. Teraz jego grób może zostać przeniesiony. Sprawa pochówku nieżyjącego producenta trafiła na sądową wokandę. Rozprawa może zakończyć się niemałą grzywną dla organizatorów ceremonii.

O grobie Piotra Woźniaka-Staraka pisaliśmy zaledwie kilka dni temu. Przypomnijmy, że zmarł on w 2019 roku w wyniku urazu głowy. Śmiertelne obrażenia zostały wywołane przez wypadek na motorówce. Prezenterka telewizyjna na początku zorganizowała pochówek swojego męża przy rodzinnym domu na Mazurach. Po namyśle doszło jednak do przeniesienia jego prochów do katakumb przy warszawskim cmentarzu na Powązkach.

Zdumiewające porównanie zagranicznych mediów. Jeszcze nikt nie przedstawił Kingi Dudy w podobny sposób, będzie zadowolona?Zdumiewające porównanie zagranicznych mediów. Jeszcze nikt nie przedstawił Kingi Dudy w podobny sposób, będzie zadowolona?Czytaj dalej

Mąż Agnieszki Woźniak-Starach zostanie przeniesiony? Grób producenta będzie przedmiotem rozprawy sądowej

W mediach społecznościowych zawrzało po pierwszych doniesieniach o wykroczeniu, do jakiego miało dojść podczas przenoszenia grobu Piotra Woźniaka-Staraka. "Super Express" podjął próbę rozmowy z zarządcami Powązek, jednak ci nie chcieli zdradzić kulis kolejnego pochówku męża dziennikarki TVN. W internecie ujawniono za to fotografie miejsca spoczynku ofiary wypadku. Możemy wywnioskować z nich, że grób został wykopany niedawno.

Żona Jacka Kurskiego tuż przed ślubem poszła do dziennikarzy. Zdradziła najdrobniejsze szczegółyŻona Jacka Kurskiego tuż przed ślubem poszła do dziennikarzy. Zdradziła najdrobniejsze szczegółyCzytaj dalej

Na grobie Piotra Woźniaka-Staraka widzimy wiele świeżych kwiatów. Na samym środku postawiono piękny kamień w kształcie serca. Wyryto na nim imię oraz nazwisko przedsiębiorcy oraz datę jego urodzin i śmierci. Okazuje się jednak, że podczas pochówku mogło dojść do naruszenia przepisów o cmentarzach i chowaniu zmarłych.

- Obwiniony Mirosław S. nie jest pracownikiem firmy pogrzebowej. Nie mogę natomiast udzielić informacji, czy jest to osoba spokrewniona ze zmarłym. Dane o pokrewieństwie lub jego braku dotyczą sfery życia prywatnego - powiedział w rozmowie z SE Marcin Wojciechowski z Sądu Okręgowego w Olsztynie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niebywałe sceny na pogrzebie Piotra Szczepanika. Żałobnicy przecierali oczy ze zdumienia
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Od września ponownie można liczyć na zasiłek opiekuńczy. Kiedy się należy?

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak może zostać przeniesiony z warszawskich Powązek? Niewykluczone, choć należy wskazać, że nie podano jeszcze konkretów w tej sprawie. Wiemy za to, że w najbliższym czasie dojdzie do procesu przeciwko Mirosławowi S. Jeżeli wymiar sprawiedliwości orzeknie na niekorzyść oskarżonego, może on spotkać się z przykrymi konsekwencjami. Już 4 sierpnia ma dojść do rozstrzygnięcia kontrowersyjnych wydarzeń.

Za popełniony czyn mężczyźnie grozi kara grzywny, a nawet pozbawienia wolności 5 tysięcy złotych lub areszt do 30 dni to sancje przewidziane przez prawo w przypadku naruszenia przepisów o cmentarzach i pochówku zmarłych.

Umieszczone zdjęcie przedstaqwia grób Piotra Woźniaka-Staraka. Fotografię wykonał Piotr Molecki z East News.

Mąż

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marta Kaczyńska przyłapana z synkiem na plaży. Internauci patrzą tylko na jedno
  2. Ministerstwo zapowiada nowy wymóg dot. maseczek. Ekspert: “brak prawnego znaczenia”
  3. Jaka stacja była najbardziej obiektywna w czasie kampanii? Polacy zdecydowali
  4. Wybuch i pożar w Castoramie, klienci są ewakuowani. Ucierpiały zaparkowane pod sklepem samochody
  5. Kto może zastąpić Łukasza Szumowskiego? Potencjalni kandydaci
  6. Rząd alarmuje. Turyści muszą bardzo uważać, można łatwo stracić ogromne pieniądze na wakacje

Źródło: [Super Express]