Mąż. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Źródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 17 Lipca 2020

Były mąż Marty Kaczyńskiej przerywa milczenie. Mówi o głośnym skandalu

Były mąż Marty Kaczyńskiej, Marcin Dubieniecki odniósł się do ostatniego wyroku sądu w Kwidzynie. Poszło o niewyobrażalne traktowanie zwierząt. Przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości wyjątkowo łagodnie potraktowali 20-latka, który okładał bezbronnego kota metalową pałką.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie w Kwidzynie miała miejsce rozprawa w sprawie kota, który był bity przez swojego właściciela metalowym narzędziem. Sędzia nie wymierzył jednak oskarżonemu kary więzienia. Zamiast tego będzie musiał wykonywać prace społeczne. Całe zdarzenie było nagłaśniane przez przedstawiciela Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt Konrada Kuźmińskiego, który nie krył oburzenia decyzją wymiaru sprawiedliwości.

Aż trudno uwierzyć, co Jacek Kurski z żoną zrobili tuż po wyjściu z kościoła. Nawet nie zdążyli się przebrać, do sieci trafiły zdjęciaAż trudno uwierzyć, co Jacek Kurski z żoną zrobili tuż po wyjściu z kościoła. Nawet nie zdążyli się przebrać, do sieci trafiły zdjęciaCzytaj dalej

Były Mąż Marty Kaczyńskiej odniosł się do wyroku sądu w sprawie przemocy wobec zwierząt

"Sadyści w Polsce mogą spać spokojnie. Sąd Rejonowy w Kwidzynie udowodnił, że ustawą o ochronie zwierząt można sobie podetrzeć ****. Większą reprymendę dostałem ja za wnioski odnoszące się do kary, niż oprawca Mateusz B. za swój haniebny czyn" - tłumaczył Konrad Kuźmiński na Twitterze.

Był jedną z największych gwiazd TVP. Dziś nie pozostawia na stacji suchej nitki, padły mocne słowaBył jedną z największych gwiazd TVP. Dziś nie pozostawia na stacji suchej nitki, padły mocne słowaCzytaj dalej

"Należałoby się zastanowić, czy taki sędzia w ogóle powinien wykonywać zawód sędziego. To jest jakiś zwykły skandal. Co ten człowiek, wydając takie orzeczenie, miał w głowie. Takie wyroki należą do oceny społecznej, dlatego powinny być głośno komentowane i napiętnowane" - deklarował Marcin Dubieniecki na Twitterze. Jego słowa były odpowiedzią na wpis Leszka Millera w sprawie oburzającego wyroku sądu w Kwidzynie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Filmik z tańcem Kingi Dudy podbija internet. O córce prezydenta wypowiedzieli się także jej znajomi ze szkoły2. Szykuje się nowa opłata, potężny cios w nasze portfele. Więcej zapłacimy za rachunki

Były Mąż Marty Kaczyńskiej nieustannie komentuje bieżące wydarzenia polityczne. Marcin Dubieniecki z zawodu jest też adwokatem. Za pośrednictwem Twittera regularnie przekazuje swoje opinie na tematy ważne dla naszego społeczeństwa. Okazuje się, że prawnik jest zadeklarowanym przeciwnikiem przemocy wobec zwierząt.

Mąż

Mąż

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejne zmiany w szkolnictwie. MEN wprowadza nowy przedmiot
  2. Powiedział, co sądzi o TVP, a nadawca go pozwał. Dziś to telewizja musi zapłacić widzowi
  3. Hanna Lis publicznie i wulgarnie obraziła księdza, nie wytrzymała. Duchowny odpowiedział, wcale nie lepiej
  4. Agata Duda zaatakowała dziennikarza. Właśnie odpowiedział jej w bolesny sposób
  5. Bosak w II turze nie poparł oficjalnie żadnego z kandydatów. Ale już w czerwcu dał do zrozumienia, na kogo zagłosuje
  6. Tragedia na Pomorzu. Radiowóz nagle zaczął się toczyć, 32-latka w szpitalu

Źródło: [Super Express]