Maturzyści wracali z egzaminów maturalnych i zderzyli się z busem. 19-letni kierowca nie żyje. Tragiczny wypadek na Lubelszczyźnie.. wtvŹródło: wtv
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 9 Czerwca 2020

Tragedia po maturze. Wracali z egzaminu, doszło do wypadku

Maturzyści wracali z egzaminów i zderzyli się z busem. 19-letni kierowca nie żyje, trzy osoby zostały ranne. Do tragicznego wypadku doszło we wtorek po południu na Lubelszczyźnie, dokładnie w miejscowości Siedliszcze w powiecie chełmskim. Auto zostało całkowicie zdewastowane.

Do tragicznego wypadku samochodowego doszło w miejscowości Siedliszcze (woj. lubelskie, powiat chełmski). W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosła jedna osoba, a trzy zostały ranne. Samochód miał wypaść z drogi i uderzyć w nadjeżdżającego busa. Według nieoficjalnych informacji, podawanych przez Radio Zet i "Dziennik Wschodni", samochodem podróżowali tegoroczni maturzyści.

Zyskać może prawie pół miliona Polek i Polaków. Emerytura stażowa przysługuje w bardzo młodym wieku, a ile dokładnie wynosi?Zyskać może prawie pół miliona Polek i Polaków. Emerytura stażowa przysługuje w bardzo młodym wieku, a ile dokładnie wynosi?Czytaj dalej

Maturzyści wracali z egzaminów. Doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje 19-latek

Do wypadku doszło we wtorek, 9 czerwca, ok. godziny 12.30, czyli tuż po egzaminach maturalnych. Miało to miejsce w miejscowości Siedliszcze na Lubelszczyźnie. Jak podają chełmscy policjanci i Radio Zet, 19-letni kierowca nie dostosował prędkości, wpadł w poślizg i wypadł z drogi. Doszło do czołowego zderzenia się nadjeżdżającym z naprzeciwka busem. W wyniku tego zdarzenia 19-latek zmarł na miejscu, a trzech pasażerów zostało rannych i przewieziono ich do szpitala.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mateusz Morawiecki przekazał przykre informacje w sprawie Śląska. Nie ukrywał, że sytuacja jest bardzo trudna
2. Pilnie zamykają muzeum w Polsce. Przypadek zakażenia

Jak poinformował nieoficjalnie "Dziennik Wschodni", wszyscy pasażerowie BMW to tegoroczni maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego w Siedliszczu. Mieli za sobą egzamin pisemny z matematyki, z którego właśnie wracali.

"Apelujemy do kierowców o wyobraźnię na drodze, zdjęcie nogi z gazu i dostosowanie prędkości do panujących warunków" - czytamy w komunikacie chełmskiej policji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rekordowa premia od BNP Paribas. Do wzięcia 400 zł
  2. Ogromna zmiana w wypłacie pieniędzy. Przy bankomacie możecie się zdziwić. Klienci są już wściekli
  3. Wielkopolska. Doszło do dramatycznego zdarzenia. Kobieta w ciąży i dzieci zostały ranne
  4. Wiadomości TVP znów biją rekordy żenady? W tym wydaniu nagle wydarzyło się coś kuriozalnego
  5. Monika Olejnik zbiła z tropu prezesa PiS pytaniem o brata. Jarosław Kaczyński nie był przygotowany
  6. Nowa rządowa aplikacja. Minister chce żeby zainstalował ją każdy Polak

Źródło: Radio Zet / Dziennik Wschodni

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News