mateusz morawiecki na fotografii. East News
Źródło: East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 9 Lutego 2020

Mateusz Morawiecki nie mówi o swoim siostrzeńcu. Trudno się dziwić

Mateusz Morawiecki z pewnością wolałby o tym nie wspominać. Okazuje się, że jedna z osób z jego rodziny potępia jego działania i rząd PiS. Zwolennicy premiera są zdezorientowani.

Franek Broda to 17-letni siostrzeniec premiera. Nie zgadza się z rządami PiS, ani polityką TVP. Chłopak postanowił zorganizować protest przeciw TVP we Wrocławiu. Co na to wujek?

Dziennikarka Polsatu upokorzyła myśliwego na wizji. Nie miał pojęcia, co mu pokazujeDziennikarka Polsatu upokorzyła myśliwego na wizji. Nie miał pojęcia, co mu pokazujeCzytaj dalej

Mateusz Morawiecki ma przeciwników nawet we własnej rodzinie

„Stańmy w obronie demokracji. Pokażmy, że nie zgadzamy się na to, aby telewizja publiczna, która jest opłacana za pieniądze obywateli, była tubą propagandową partii rządzącej. Tu nie chodzi o poglądy, a o sprawiedliwość. Więc bez względu na to, za jaką partią polityczną jesteś, przyjdź i protestuj z nami. Telewizja publiczna ma być dla obywateli, a nie dla jednego ugrupowania” – pisał Franek Broda na Facebooku.

Matką młodzieńca jest Anna, siostra Prezesa Rady Ministrów, wg ,,Polska The Times".

Jak się okazuje, 17-latek jest siostrzeńcem premiera Mateusza Morawieckiego. Według „Polska The Times”, jest synem siostry szefa rządu – Anny.

,,Mam zamiar zmienić postrzeganie ludzi na politykę, a także stworzyć Polskę, która jest dla każdego. Nie jest to proste zadanie, ale jestem tu dla was i liczę na waszą pomoc" - pisał siostrzeniec.

,,Proszę, by w to co robię nie angażować członków mojej rodziny, choć zdaję sobie sprawę, że moja postawa może im się bardzo nie spodobać" - dodał chłopak.

W przeszłości działał w młodzieżówce PiS, ale widząc w praktyce, jak to wszystko funkcjonuje postanowił z niej wystąpić. Protest odbędzie się w sobotę 15 lutego o godz. 16:00. w okolicach wrocławskiego Pręgierza. Według opozycji, to sprawa dająca do myślenia.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same

2. Tragedia na lotnisku, samolot staranował człowieka, drugi jest w szpitalu. Film trafił do sieci

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Widzowie kochali ją za dobre serce. Niestety nie żyje, musieli przerwać odcinek z załamaną Dagmarą