Mateusz Morawiecki Michał Dworczyk. Radio Zet/screenŹródło: Radio Zet/screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 15 Czerwca 2020

Nieprawdopodobne słowa o Mateuszu Morawieckim w programie na żywo. Prowadząca zdębiała

Mateusz Morawiecki, zdaniem Michała Dworczyka, zmaga się z niezwykle ciężką pracą. Na antenie Radia Zet szef KPRM opowiadał o zadaniach Prezesa Rady Ministrów. To, co zadeklarował swoim słuchaczom, zadziwiło samą Beatę Lubecką. - Premier potrafi pracować nawet po 20 godzin dziennie - tłumaczył polityk.

Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów pojawił się w programie Beaty Lubeckiej. W porannej audycji Radio Zet odpowiadał na liczne pytania w sprawie społeczności LGBT, kampanii Andrzeja Dudy oraz sytuacji Mateusza Morawieckiego. W ogniu pytań przedstawiciel Prawa i Sprawiedliwości przypisał premierowi niebywałe cechy. Zdaniem polityka potrafi pracować on nawet do 20 godzin dziennie. Swojego zdziwienia nie potrafiła ukryć nawet Beata Lubecka.

Bp Samiec nie krył oburzenia. “Osoby LGBT nie są ideologią, a Siostrami i Braćmi w Chrystusie”Bp Samiec nie krył oburzenia. “Osoby LGBT nie są ideologią, a Siostrami i Braćmi w Chrystusie”Czytaj dalej

Mateusz Morawiecki pracuje po 20 godzin dziennie?

- Premier potrafi pracować nawet po 20 godzin dziennie - wyjaśnił Dworczyk. - Pan Mateusz Morawiecki musi być jakimś cyborgiem. Nic tylko pozazdrościć, skoro można w takim tempie pracować ładnych kilka dni - drwiła prowadząca na antenie Radia Zet.

Pytany o słowa Andrzeja Dudy w sprawie społeczności LGBT, działacz ostrzegł przed próbą terroryzowania tych, którzy mają inne spojrzenie na sprawę mniejszości seksualnych w Polsce. Dodał, że opinie liderów Zjednoczonej Prawicy w tej sprawie wynikają z demokracji. - Nie ma zgody na wprowadzanie ideologii do szkół - grzmiał Dworczyk.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ksiądz zadziwił wiernych na niedzielnej mszy. Modlił się, aby Bóg dał jego kandydatowi zwycięstwo
2. Są ofiary i setki rannych. Porażająca tragedia na autostradzie. Światowe media są wstrząśnięte doniesieniami z Chin

Mateusz Morawiecki, zdaniem Dworczyka, dzięki dobrej współpracy z prezydentem Andrzejem Dudą mógł w szybkim tempie opanować epidemię koronawirusa. Wyjaśnił, że komunikacja na linii rząd-prezydent była kluczowa, aby zrealizować kampanijne obietnice Prawa i Sprawiedliwości. Jako przykład owocnej współpracy podał "wielki sukces" tarczy antykryzysowej. Pytany o niewprowadzenie kwoty wolnej od podatku, zarzucił Beacie Lubeckiej atakowanie rządzących.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z rozmowy Michała Dworczyka z Beatą Lubecką na antenie Radia Zet z 15 czerwca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kierowca zapłaci nawet 500 zł w czasie burzy. Mandatu trudno uniknąć, ale jest sposób
  2. Płonie samochód. Jedna osoba nie żyje. Gigantyczna tragedia na Mazowszu, wypadek i pożar.
  3. Polityk PiS nagle w programie na żywo w poniżających i pogardliwych słowach obraził społeczność LGBT. Uniżał im, jak tylko potrafił
  4. Zakochana w Andrzeju Dudzie internautka zaatakowała Martę Kaczyńską. Wyciągnęła fakty z jej przeszłości
  5. Ksiądz znany na całą Polskę bez żadnych skrupułów wykorzystywał dzieci. Ujawniono porażające zwierzenia kolejnej ofiary
  6. Chińczycy chwalą się, że stworzyli skuteczną szczepionkę. "Po podaniu naszej szczepionki pojawiają się przeciwciała"

Źródło: [Radio Zet]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News