Mateusz Morawiecki w skandaliczny sposób oskarżał Rafała Trzaskowskiego.. (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNews
Źródło: (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 8 Lipca 2020

PAP ujawnił. Mateusz Morawiecki bezprecedensowo oskarża Rafała Trzaskowskiego o wypadek i narażenie życia warszawiaków

Mateusz Morawiecki nie wytrzymał sondażowych spadków Andrzeja Dudy? Podczas ostatniej konferencji bez opamiętania kierował zarzuty pod adresem Rafała Trzaskowskiego. Poszło o kolejny wypadek drogowy z udziałem kierowcy autobusu firmy Arriva.

- Panie Trzaskowski, jakie zabezpieczenia i kontrole, co zrobiliście, żeby zapobiec wypadkom? Czy niemiecka Arriva wprowadziła plan naprawczy? - pytał na Twitterze Mateusz Morawiecki. Przypomnijmy, że w okolicy warszawskich Bielan doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca autobusu linii 181 staranował latarnię oraz zaparkowane w pobliżu pojazdy osobowe. Jest to drugi już wypadek kierowców zatrudnionych w Arrivie. Prezes Rady Ministrów podczas spotkania z samorządowcami zaatakował Rafała Trzaskowskiego.

Zablokowali Magdalenie Ogórek wyjazd spod studia TVP, rozegrały się przerażające sceny. Właśnie zapadł wyrok sąduZablokowali Magdalenie Ogórek wyjazd spod studia TVP, rozegrały się przerażające sceny. Właśnie zapadł wyrok sąduCzytaj dalej

Mateusz Morawiecki: "Jest to firma niemiecka wybrana przez Rafała Trzaskowskiego"

W ostatnią środę przedstawiciel Rady Ministrów spotkał się z lokalnymi samorządowcami w Środzie Wielkopolskiej. Polityk Zjednoczonej Prawicy w ostrych słowach krytykował działania Rafała Trzaskowskiego. - Po raz drugi kierowca był pod wpływem narkotyków. Po raz drugi jest to kierowca zatrudniony przez niemiecką firmę, wybraną przez Rafała Trzaskowskiego - przytacza słowa premiera Polska Agencja Prasowa.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Okropny gest, wulgarne słowa wobec osoby ze środowiska LGBT. Na pomoc rzucili się obcy ludzie
2. Niepokojące wieści z Chin. Władze boją się najgorszego. Czarny scenariusz coraz bliżej

Mateusz Morawiecki nieustannie oskarżał Rafała Trzaskowskiego o zaniechania w sprawie kryzysu w komunikacji miejskiej. - Jak to jest możliwe, że w tak krótkim czasie drugi kierowca jedzie i naraża życie mieszkańców Warszawy pod wpływem narkotyków? Jakie to jest zarządzanie? Jaki tutaj jest nadzór panie Trzaskowski? Jakie jest zarządzanie nad jakością i weryfikacją tej jakości w przypadku komunikacji publicznej? To jest narażenie zdrowia i życia mieszkańców w sposób karygodny - grzmiał na spotkaniu Mateusz Morawiecki. Jego deklaracje przytoczył PAP.

Przypomnijmy, że w sprawie niebezpiecznych zdarzeń, jakie mają miejsce na ulicach stolicy, głos zabrała Karolina Gałecka, rzeczniczka prasowa Warszawy. "Po wypadku autobusu na moście Grota-Roweckiego @warszawa wystosowała pismo do premiera o pilne zmiany legislacyjne dotyczące możliwości kontroli kierowców na obecność substancji psychoaktywnych. Do dzisiaj nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi" - wskazuje przedstawicielka ratusza. Warto dodać, że samorząd stolicy zawiesił umowę zawiązaną z firmą Arriva.

Mateusz Morawiecki

Mateusz Morawiecki

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Wzięli kredyt, ale nie będą musieli go spłacić, wyrok zapadł. Dotyczy to jednak klientów tylko jednego banku
  3. Jackowski powiedział, kto wygra wybory. Zaskakująca najnowsza wizja jasnowidza
  4. Pies uratował mieszkańców całego domu jednorodzinnego w Nowej Soli. Niezwykła historia
  5. Agata Duda pojawia się w amerykańskim spocie. O co chodzi?
  6. TVP odpowiedziało na zarzuty czytania z promptera przez Andrzeja Dudę podczas debaty prezydenckiej. Będziecie zdumieni
  7. Naukowcy coraz lepiej rozumieją burzliwą historię Drogi Mlecznej. Czeka nas kolizja z inną galaktyką

Źródło: [PAP "Morawiecki do Trzaskowskiego: Jak to możliwe, że kierowca drugi raz naraża życie mieszkańców Warszawy" 07.07.2020 Grzegorz Bruszewski]