Maseczka – a konkretniej obowiązek jej noszenia w sklepach spożywczych – przyczyną agresji niezadowolonego klienta.. youtube/Komiwodzirey Kuntakinte-Eg3szegeŹródło: youtube/Komiwodzirey Kuntakinte-Eg3szege
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 16 Sierpnia 2020

Nie chciał odejść od kasy, atakował kasjerkę. Skandaliczne nagranie z Aldi

Maseczka – a konkretniej obowiązek jej noszenia w sklepach spożywczych – stał się przyczyną agresji niezadowolonego klienta jednej z popularnej sieci marketów. Ponieważ kasjerka, wykonując swe obowiązki, oświadczyła, że nie sprzeda produktów, o ile mężczyzna nie zakryje nosa i ust, ten wyciągnął wachlarz przeróżnych artykułów i zapisów, strasząc kobietę odpowiedzialnością karną.

– Odmawia mi pani sprzedaży produktów? – dopytuje klient uparcie twierdzący, że nie musi założyć maseczki, gdyż zalecenia rządzących są bezprawne. – Jak mówię, że nie muszę, to nie muszę – przekazuje w filmie zatytułowanym wzniośle "Praw swych broń", strasząc "artykułem 135". Jako dowód wkrótce cytuje "rozporządzenie rzecznika praw człowieka".

Prywatny dramat córki prowadzącej Prywatny dramat córki prowadzącej "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor ujawniła, co dzieje się z MarysiąCzytaj dalej

Maseczka środkiem do "łamania naturalnych praw"

– Ja sobie to wszystko będę nagrywał i pani będzie za to sądzona prywatnie, nie sklep. Bo pani podejmuje decyzję w tym momencie, czyli łamie pani moje prawa naturalne, mnie jako suwerena, zwierzchnika władzy ustawodawczej, sądowniczej i administracyjnej. Pani łamie moje prawa. Ludzkie. Rozumie pani? – dopytuje mężczyzna, wyjaśniając kasjerce wszystkie wątpliwości (których, nawiasem mówiąc, nie miała, milcząc przez większą część nagrania).

Przestaje być śmieszne. Jarosław Jakimowicz otwarcie nawołuje do przemocy?Przestaje być śmieszne. Jarosław Jakimowicz otwarcie nawołuje do przemocy?Czytaj dalej

– Mówię pani cały czas prawdę, no to pani nie chce mnie słuchać. Jak mówię, że nie muszę zakładać, to pani będzie nalegać, kłamstwem wmawiać mi, żebym w coś uwierzył. A ja w to nie będę wierzył – argumentuje klient, któremu odmówiono skasowania produktów, wciąz strasząc sądem oraz policją.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie żyje aktorka znana z filmów na TVP, TVN i Polsacie. Zmarła w skrajnej biedzie
2. Dzieje się, rząd wykorzystując walkę z koronakryzysem wprowadzi nowe prawo dot. mieszkań? Dziennikarze docierają do faktów, chodzi o wielką zmianę

Po kilku minutach zrezygnowana kasjerka postanawia wreszcie skasować towary. Mężczyzna dalej usiłuje jednak przekonać ją do swoich racji. – No. Ale kasuje pani dlatego, bo pani nie chce wzywać policji? Bo ja z miłą chęcią z policją bym sobie porozmawiał i z paniami, wtedy będą świadkowie do sprawy, bo złamaliście prawo – twierdzi. Pomimo skasowania towarów dyskusja trwa jeszcze kilka minut, w trakcie których swoisty znawca covidowych przepisów usiłuje przekonać wykonującą swoje obowiązki kasjerkę, że ta nie zna regulacji prawnych.

"Jeśli wszyscy Ci »przedsiębiorcy w handlu« nie doedukują swojej wiedzy i nie wezmą przykładu z filmów jakie udostępniamy,to cierpliwość do nauki nasza się skończyło będziemy spisywać protokoły rozbieżności ze zdarzeń,kierować do sądów zwyczajowych takich jak ;Haga,Australia,Kanada,Bruksela,Belgia,i inne", czytamy w opisie opublikowanego materiału. Ze względów poznawczych pisownia nie została zmieniona.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przed chwilą się zaczęło, były ostrzeżenia. Na miejsce jadą kordony policji
  2. Pracownik TVP3 Lublin zmanipulował materiał. Został zwolniony
  3. Agata Duda wyrwała mężowi telefon, była nieustępliwa. Dziennikarz ujawnił nieznaną historię
  4. Katastrofa samolotu w warmińsko-mazurskim. Nie żyją dwie osoby
  5. Żałoba w rodzinie prezydenta USA. Nie żyje Robert Trump
  6. Mieszkańcom puszczają nerwy, nad morzem mają już dość. Najgorzej jest rano, "prawdziwa plaga"

Źródło: YouTube