Marzena Rogalska odchodzi, Kammel nie komentuje. East News/Piotr MoleckiŹródło: East News/Piotr Molecki
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 17 Lutego 2021

Rogalska odeszła z TVP, a co z jej telewizyjnym partnerem Tomaszem Kammelem? "Trudno się dziwić, że nie chce zabierać głosu"

Po ogłoszeniu odejścia Marzeny Rogalskiej z TVP, redakcja Plotek.pl próbowała skontaktować się z jej ekranowym partnerem Tomaszem Kammelem. Prezenter zbył ją jednak krótką odpowiedzią. Anonimowy współpracownik państwowej telewizji nie dziwi się, że gwiazda nie chce zabierać głosu w sprawie.

  • Tomasz Kammel nie chce komentować odejścia Marzeny Rogalskiej z TVP
  • Gwiazdor zasłania się brakiem czasu
  • Osoba związana z TVP, do której dotarła redakcja Plotek.pl twierdzi, że prezenter ma za dużo do stracenia, by narażać się szefostwu stacji

Nie milkną echa wczorajszego ogłoszenia decyzji Marzeny Rogalskiej o zakończeniu współpracy z TVP. 

Marzena Rogalska odchodzi

Polskimi mediami wstrząsnęła informacja o zamiarze rezygnacji ze współpracy z TVP jednej z najpopularniejszych prezenterek stacji, Marzeny Rogalskiej. Gwiazda obecna była na antenie od 12 lat i występowała w wielu uwielbianych przez widzów programach takich jak chociażby "Kocham Cię Polsko"

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej - napisała wczoraj w swoich mediach społecznościowych Rogalska. 

Marzena Rogalska zakończyła współpracę z TVP po 12 latach. „Najtrudniejszy dzień w mojej karierze zawodowejMarzena Rogalska zakończyła współpracę z TVP po 12 latach. „Najtrudniejszy dzień w mojej karierze zawodowej"Czytaj dalej

Gwiazda dodała również, że wszelkie nagrania z jej udziałem, które od tej chwili pojawią się na antenie TVP będą jedynie powtórkami wcześniejszych emisji. Dotyczy to również spotu promującego kanał TVP Kobieta, w którym zobaczyć możemy cenioną prezenterkę. 

Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa - podsumowała gwiazda w swoim Facebooku. 

Tomasz Kammel milczy

Wielu widzów nie może pogodzić się z utratą swojej ukochanej gwiazdy telewizyjnej, która wraz z Tomaszem Kammelem współprowadziła jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych w Polsce, "Pytanie na śniadanie"

O komentarz do sprawy redakcja portalu Plotek.pl poprosiła ekranowego partnera gwiazdy. Niestety, prezenter nie chciał udzielić żadnych informacji.  

- Teraz jestem bardzo zajęty - odpowiedział krótko. 

Portalowi udało się jednak skontaktować z osobą współpracującą z TVP. Źródło miało stwierdzić, że nie dziwi się decyzji Tomasza Kammela o wstrzymaniu się z komentarzami dotyczącymi odejścia ze stacji Marzeny Rogalskiej. 

- Tomasz Kammel jest ulubieńcem telewidzów i szefostwa. Ma za dobre warunki, poprowadzi program z każdym. Trudno się dziwić, że w obecnej sytuacji nie chce zabierać głosu - argumentuje rozmówca redakcji Plotek.pl  

Źródło: plotek.pl

Artykuły polecane przez redakcję WTV: