Z TVP oraz "Pytanie na śniadanie" odchodzi Marzena Rogalska. (zdj. il.) Piotr Molecki/East NewsŹródło: (zdj. il.) Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 16 Lutego 2021

Marzena Rogalska zakończyła współpracę z TVP po 12 latach. „Najtrudniejszy dzień w mojej karierze zawodowej"

Ogłoszenie Marzeny Rogalskiej o odejściu z TVP i zrezygnowaniu z roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie" jest o tyle sporym zaskoczeniem, że dziennikarka miała być jedną z gwiazd firmującą swoją twarzą nowy kanał TVP Kobieta, którego zapowiedź pojawiła się w sieci dosłownie kilka dni wcześniej. Na Facebooku Marzena Rogalska zdecydowała się oficjalnie pożegnać z widzami i wyznała, że jeden z ostatnich dni był dla niej "najtrudniejszym dniem w zawodowej karierze".

  • Po 12 latach z Telewizji Polskiej odchodzi Marzena Rogalska
  • Dziennikarka poinformowała o tym za pomocą Facebooka
  • Wyjaśniła jednocześnie, że zwiastuny, które obecnie emitowane są na antenie TVP zostały nakręcone wcześniej
  • Nie podano oficjalnej przyczyny odejścia dziennikarki ze stacji

Chyba nikt nie mógł przewidzieć ogłoszenia, że po 12 latach z TVP żegna się Marzena Rogalska. Charakterystyczna dziennikarka poinformowała o swojej decyzji za pomocą mediów społecznościowych.

Ostatnio Marzena Rogalska pojawiała się w rozmowach w kontekście spotu nowego tematycznego kanału TVP Kobieta. Wieloletnia prowadząca "Pytania na śniadanie" odniosła się do nowych zapowiedzi programów z jej udziałem pojawiającymi się na antenie Telewizji Polskiej.

TVP: Marzena Rogalska odchodzi z pracy po 12 latach

Widzowie przyzwyczaili się, że w porannych wydaniach śniadaniówki TVP witała ich Marzena Rogalska. Dziennikarka była jedną z ulubionych gospodarzy "Pytania na śniadanie", jednak już niedługo nie będzie można podziwiać jej w żadnym programie Telewizji Polskiej.

- Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej - rozpoczęła swój wpis na Facebooku Marzena Rogalska. Post opatrzony został zdjęciem charakterystycznym dla braku sygnału telewizyjnego.

Komisja ds. pedofilii zakończyła badanie sprawy wykorzystywania nieletnich przez ks. Andrzeja DymeraKomisja ds. pedofilii zakończyła badanie sprawy wykorzystywania nieletnich przez ks. Andrzeja DymeraCzytaj dalej

We wpisie dziennikarka postanowiła odnieść się nie tylko do swoich dalszych zawodowych planów. Wyjaśniła swoim fanom, że jeszcze przez jakiś czas mimo zakończenia współpracy z TVP mogą spotykać się z nowymi zwiastunami z jej udziałem.

Marzena Rogalska nie ma zamiaru odejść na medialną emeryturę

- Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej - napisała jeszcze Marzena Rogalska, rozwiewając tym samym wątpliwości co do jej pojawienia się na antenie nowego kanału TVP Kobieta.

- Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści „Czas tajemnic” - dodała dziennikarka, udowadniając, że nie drży o swoją przyszłość w obawie o brak comiesięcznych wpływów na konto po odejściu z Telewizji Polskiej.

Jednocześnie Marzena Rogalska w swoim stylu postanowiła dodać nieco zabawną uwagę pod własnym adresem. Odniosła się do nazwy jednego ze swoich nowych programów, wskazując, że było coś proroczego w jego nazwie "Zacznij od nowa", gdyż "zawsze można zacząć od nowa".

"Pytanie na śniadanie" żegna swoją prowadzącą

Również za pomocą Facebooka oficjalnie pożegnać postanowił program śniadaniowych Telewizji Polskiej. Na swoich fanpage'u "Pytanie na śniadanie" zamieściło zdjęcie Marzeny Rogalskiej.

- Jest nam potwornie przykro. Dziękujemy, że z nami byłaś. Na dobre i na złe. Powodzenia. Twoje i Wasze #PnŚ - przeczytać można w poście. Nie podano, co było bezpośrednią przyczyną odejścia z Telewizji Polskiej po 12 latach pracy.

Źródło: Facebook.com @Marzena.Rogalska @pytanienasniadanie / Wirtualne Media / Pudelek

Artykuły polecane przez redakcję WTV: