Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie związane z powrotem uczniów do szkoły.. Instagram/martyna.worldŹródło: Instagram/martyna.world
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 1 Września 2020

Poznajecie tę dziewczynkę? Dziś jest jedną z najpopularniejszych kobiet w Polsce, niezwykłe zdjęcie

Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie związane z powrotem uczniów do szkoły. Choć dziś dziennikarka, podróżniczka i autorka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w kraju, w opublikowanym wpisie wskazała, że początki jej edukacji nie należały do najłatwiejszych.

Martyna Wojciechowska popularność zdobyła jako kierowca rajdowy. W 2002 roku wzięła udział w legendarnym już nieomal rajdzie Sahara-Dakar, zostając pierwszą Polką, a także pierwszą kobietą z Europy Środkowo-Wschodniej, która ukończyła te zmagania. Przed niemal dwudziestoma laty rozpoczęła też swą działalność telewizyjną. Widzowie kojarzą ją zwłaszcza z popularnego programu TVN "Kobieta na krańcu świata".

Dino rośnie w siłę i przebiło już nawet największe firmy. O co chodzi?Dino rośnie w siłę i przebiło już nawet największe firmy. O co chodzi?Czytaj dalej

Martyna Wojciechowska wyrzucona z przedszkola

Dziennikarka należy do kobiet wyznaczających sobie iście imponujące cele. Po zdobyciu szczytu Mount Everest Martyna Wojciechowska otrzymała propozycję zostania redaktor naczelną polskiej edycji National Geographic oraz Discovery. Funkcję tę pełniła przez niemal 10 lat. Ogromny szacunek autorka wzbudziła także swymi reportażami, w których ukazywała osobliwe życie kobiet ze wszystkich zakątków globu.

Kotlet schabowy wychodzi zbyt twardy? Jeden prosty trik sprawi, że stanie się miękki i soczystyKotlet schabowy wychodzi zbyt twardy? Jeden prosty trik sprawi, że stanie się miękki i soczystyCzytaj dalej

Z okazji powrotu dzieci do polskich szkół dziennikarka opublikowała swoje zdjęcie z młodości, ukazujące dzień, w którym po raz pierwszy wyruszała do przedszkola. Co ciekawe, swoista niepokorność Martyny Wojciechowskiej zaowocowała wyrzuceniem jej z placówki. "Tak wyglądał mój dumny wymarsz z domu na pierwszy dzień w przedszkolu. Niedługo później zostałam z niego… wyrzucona. A w zasadzie poproszono Rodziców, żeby mnie już nie przyprowadzali, bo się »nie asymiluję«", czytamy w opublikowanym na Instagramie wpisie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie żyje polski polityk, współtwórca "Solidarności". Śmierć przyszła nagle
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Zrobiła zakupy w Biedronce. Po wyjściu dostała wezwanie do zapłaty dodatkowych 90 zł, powód wprawia w oniemienie

"Faktycznie, nie potrafiłam robić wszystkiego na gwizdek: jeść, spać, bawić się. Jak widać, moja niepokorna natura ujawniła się dość wcześnie", zaznacza szczerze podróżniczka. Nie zabrakło i kilku słów skierowanych do powracających do nauki stacjonarnej uczniów. "A naszym dzieciom w tych trudnych czasach pandemii życzę samych wspaniałych dni w szkole, nowych przyjaźni i kreatywnych nauczycieli, którzy rozbudzą w najmłodszych ciekawość świata, chęć do nauki, otwartość i tolerancję".

Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie z czasów przedszkolnych.

Martyna Wojciechowska pozostaje wyjątkową aktywna w mediach społecznościowych. Publikowane przez uznaną dziennikarkę treści, związane głównie z kolejnymi podróżami, przyniosły jej już 1,8 miliona obserwujących.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek zostawił list pożegnalny i nagle zniknął. Rodzina poprosiła o pomoc policję, właśnie wydano apel
  2. Wykop.pl nabrał się na fake newsa o TVP. Informacja zdobyła stronę główną
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Rząd podjął decyzję. Rozporządzenie podpisane. Klamka zapadła

Źródło: Instagram