Marta Kaczyńska
Źródło: East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 11 Lutego 2020

O czym milczy Marta Kaczyńska? Ujawniamy prawdę na temat jej przeszłości

Marta Kaczyńska z chęcią udziela rad, jak żyć w małżeństwie i być przykładną żoną. Najchętniej robi to w swoich felietonach, ale nie tylko. No cóż, trzeba przyznać, że w tej materii ma ogromne doświadczenie. W końcu ślub brała aż trzy razy.

Jej pierwszym mężem był Piotr Smuniewski. Wyszła za niego, gdy miała zaledwie 20 lat. Podczas tego związku narodziło się pierwsze dziecko, Ewa. Małżeństwo dość szybko się rozpadło, a były mąż odwiedzał córkę do momentu, kiedy dowiedział się, że nie jest jej ojcem.

O potajemnych spotkaniach córki Kaczyńskich z Dubienieckim było dość głośno. Jednak sama Marta starała się to ukrywać, ponieważ nadal była żoną Smuniewskiego. Po czasie okazało się jednak, że Dubieniecki jest biologicznym ojcem Ewy! Piotr Smuniewski utrzymywał, pokochał i wychowywał nie swoje dziecko, żyjąc z brakiem świadomości przez tak długi czas.

Grób brata Jarosława Kaczyńskiego tak teraz wygląda. PrzykreGrób brata Jarosława Kaczyńskiego tak teraz wygląda. PrzykreCzytaj dalej

Marta Kaczyńska nie jest wzorem do naśladowania?

Mimo udawania cnotliwej i pobożnej, Marta wyszła za mąż już w 2007 roku za Marcina Dubienieckiego. Doczekała się z nim drugiej córki, Martyny. Małżeństwo rozpadło się w 2016 roku.

W 2018 roku wyszła za Piotra Zielińskiego, biznesmena i bogacza. Z nim również postarała się o dziecko i urodziła mu syna, Stanisława Lecha. Udało jej się unieważnić ślub kościelny z Piotrem Smuniewskim w 2017 r., choć nikt nie wie w jaki sposób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Odszedł wybitny Polak. Media przekazały smutną informację
  2. TVN24 przypisała fałszywy cytat posłowi PiS. Stacja wyemitowała sprostowanie
  3. Jarosław Kaczyński w sprośnej koszulce wśród tańczących kobiet. Nieznana historia z młodości prezesa PiS
  4. Nagła dymisja w Ministerstwie Zdrowia. "Decyzja długo odkładana"
  5. Zbigniew Ziobro wystartuje w wyborach prezydenckich? Jest odpowiedź ministra
  6. Fatalne wieści dla milionów turystów. Niestety podjęto decyzję o zamknięciu, ryzyko jest zbyt duże