Marta Kaczyńska Marcin D.. https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Plik:Marcin_Dubieniecki_i_Marta_Kaczy%C5%84ska.JPG
Źródło: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Plik:Marcin_Dubieniecki_i_Marta_Kaczy%C5%84ska.JPG
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 16 Grudnia 2019

Były mąż Marty Kaczyńskiej nagle zatrzymany przez CBA. Co na to jej wujek?

Marta Kaczyńska i Marcin D. byli małżeństwem przez przeszło 10 lat. Były mąż bratanicy Jarosława Kaczyńskiego został dziś zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne.

Chodzi o nowy wątek w śledztwie ws. SKOK-u Wołomin. CBA zatrzymało dziś 3 osoby. Jedną z nich jest Marcin D. – znany adwokat oraz były mąż Marty Kaczyńskiej. Wśród zatrzymanych znajdował się równiez były wiceminister skarbu. Mężczyźni jeszcze dziś mają usłyszeć zarzuty.

Marta Kaczyńska zapewne nie żałuje decyzji o rozwodzie

Małżeństwo rozstało się w 2017 roku. Kaczyńska mogła utwierdzić się dziś w przekonaniu, że rozwód był dobrą decyzją. Zatrzymanie Marcina D. miało związek z nowym wątkiem w sprawie ogromnych wyłudzeń ze SKOK-u Wołomin.

Tomasz Lis wydał oficjalne oświadczenie nt. stanu zdrowia. Ujawnił, co czeka go w najbliższych miesiącachTomasz Lis wydał oficjalne oświadczenie nt. stanu zdrowia. Ujawnił, co czeka go w najbliższych miesiącachCzytaj dalej

Marcin D. był nie tylko warszawskim i trójmieskim adwokatem, ale równiez urzędnikiem państwowym wysokiego szczebla. W latach 2004-2005 pozostawał podsekretarzem stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa. Jak podaje RMF FM, "wątek postępowania dotyczy powoływania się na wpływy w instytucjach państwowych - a jest on elementem śledztwa ws. podejrzeń nieprawidłowego nadzoru nad wołomińskim SKOK-iem w latach 2012-14".

W grudniu 2014 roku Komisja Nadzoru Finansowego zawiesiła działalność SKOK-u Wołomiin. Dwa miesiące później sąd ogłosił upadłość SKOK-u. Przyczyną były m.in. niespłacane kredyty

ZOBACZ TAKŻE:

1. W przyszłym roku istotne zmiany w prawie. Jest parę terminów, których musisz bezwzględnie dopilnować

2. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczom

3. Tomasz Lis wydał oficjalne oświadczenie nt. stanu zdrowia. Ujawnił, co czeka go w najbliższych miesiącach

4. Przełomowy sondaż wyborczy. Polska polityka nie będzie już taka sama

5. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa

6. https://pikio.pl/bank-151219-so-mail/