Były mąż Marty Kaczyńskiej opublikował smutne zdjęcia z czasów pandemii.. (zdj. ilustr. ) Flickr/Piotr DrabikŹródło: (zdj. ilustr. ) Flickr/Piotr Drabik
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 28 Listopada 2020

Ogromna pustka i żal, mąż Marty Kaczyńskiej pokazał smutne zdjęcia. O co chodzi?

Były mąż Marty Kaczyńskiej opublikował wymowne fotografie. Komentując wpis europosła Leszka Millera, prawnik, który swego czasu zdawał się mierzyć w karierę polityczną, udostępnił smutne zdjęcia z czasów pandemii.

Choć Marta Kaczyńska za mąż wychodziła trzykrotnie, najszerzej komentowanym związkiem małżeńskim bratanicy Jarosława Kaczyńskiego było bez wątpienia to z adwokatem Marcinem Dubienieckim. Para rozstała się w roku 2016, a owocem pożycia są dwie córki: 17-letnia Ewa oraz 13-letnia Martyna.

Bohater programu TVN w okropnych słowach drwił z gwałtu. Natychmiastowa reakcja, teraz stracił pracęBohater programu TVN w okropnych słowach drwił z gwałtu. Natychmiastowa reakcja, teraz stracił pracęCzytaj dalej

Mimo że tuż po Katastrofie Smoleńskiej zdawało się, ze Dubienieckiego czeka kariera polityczna w szeregach Prawa i Sprawiedliwości, rzeczywistość szybko przybrała inny obrót. Dość powiedzieć, że w 2019 roku prawnik był jedną z trzech osób zatrzymanych w ramach śledztwa w sprawie SKOK-u Wołomin.

Od pewnego czasu były mąż Kaczyńskiej nie szczędzi słów krytyki pod adresem obozu rządzącego czy związanych z Prawem i Sprawiedliwością instytucji.

Dubieniecki: "Decyzja TK jest niczym innym jak torturami"

Twórca Twórca "Don Stanislao" zabrał głos ws. pracy nad filmem. "Zaskoczył mnie wieczorny telefon od księdza kardynała"Czytaj dalej

Przed kilkoma dniami Dubieniecki odniósł się do wyroku Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej, który 22 października orzekł, że aborcja w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu jest niezgodna z polską konstytucją.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
2. TVP dostała 4,8 miliarda złotych z budżetu państwa. Inne państwowe spółki mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach
3. Kaufland wprowadził nową usługę. W czasach pandemii sprawdzi się doskonale
4. Rzecznik policji: Funkcjonariusze nie wiedzieli, że zatrzymują dziennikarkę. Tymczasem na zdjęciach widać coś innego

"Jako adwokat w przeszłości kobiety poszkodowanej ws. powołania się na klauzule sumienia (sprawa prof. Chazana) mogę tylko stwierdzić, że decyzja TK jest niczym innym jak torturami nad mającym się urodzić dzieckiem i gehenną dla kobiety, która winna decydować sama o swojej ciąży", pisał.

Jakiś czas później Dubieniecki postanowił odnieść się do niezwykle popularnego tematu praworządności. Przy okazji wspomniał kwestię swojego zatrzymania przez organy władzy.

"Dlaczego jest tak, że wszyscy dziś twierdzą, że Prokuratura jest zła? Jest! Ale gdzie kur*** byliście wszyscy piewcy obrony demokracji i praworządności, jak Prokurator w mojej sprawie nie wypuszczał mnie pomimo decyzji sądu i wpłaconego poręczenia majątkowego? Bądźmy poważni!", grzmiał na Twitterze były partner Marty Kaczyńskiej.

Wymowne zdjęcia byłego męża Marty Kaczyńskiej

Adwokat pozostaje aktywny w mediach społecznościowych. Tym razem postanowił skomentować wpis europosła Leszka Millera, który w dobitny sposób ukazuje smutną codzienność w związku z epidemią koronawirusa.

"Powrót do domu w czasach pandemii. Pusty dworzec lotniczy w Brukseli", czytamy w mediach społecznościowych byłego premiera. Na udostępnioną przez Millera fotografię zareagował Dubieniecki, publikując zdjęcie przedstawiające opustoszałe ulice oraz krakowskie lotnisko.

"Te widoki są smutne, ale może jeszcze będzie pięknie", czytamy w jednym z komentarzy. Pod wyrażoną w ten sposób nadzieją podpisujemy się w pełnej rozciągłości.

źródło: Twitter

Niewiarygodne sceny w Gościu Wiadomości. Dziennikarz wypalił o zbrodniczych Niewiarygodne sceny w Gościu Wiadomości. Dziennikarz wypalił o zbrodniczych "bojówkach" i wolności słowa dzięki TVPCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Typowe objawy raka kości. Nigdy nie wolno ich bagatelizować
  2. Podali ranking najzdrowszych napojów świata. Szczegóły zachwycają
  3. Szczegóły tajnego pogrzebu Henryka Gulbinowicza. Na grobie nietypowy wieniec
  4. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News
  5. "Uważaj na głowę". Niesamowita inicjatywa Szpitala Klinicznego w Krakowie
  6. Martyna Wojciechowska wyjawiła prawdę. "Po tej historii na pewno zmienicie zdanie"
  7. Sony banuje graczy PlayStation 5. Chodzi o nieuczciwe praktyki