marta kaczyńska. Youtube.com/Marcin Rola
Źródło: Youtube.com/Marcin Rola
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 28 Lutego 2020

Co łączy Martę Kaczyńską z Dudą? Sekrety ich relacji, o których nikt nie mówi

Marta Kaczyńska miała ogromny żal do Andrzeja Dudy przez jedno z jego zachowań. Nawiązywała do zbyt nachalnej promocji podczas poprzedniej kampanii. Kolorowa prasa o lat spekulowała o ich rzekomym konflikcie. Nic bardziej mylnego. Pytanie tylko, dlaczego o tym co ich łączy się nie mówi?

Córka Kaczyńskich i Andrzej Duda bardzo się lubią. W przeszłości nie zawsze było tak kolorowo.

Jarosław Kaczyński pogardza Tuskiem i publicznie go pomawia. Wyolbrzymia zasługi DudyJarosław Kaczyński pogardza Tuskiem i publicznie go pomawia. Wyolbrzymia zasługi DudyCzytaj dalej

Marta Kaczyńska i Andrzej Duda - prawda o ich relacji

DZISIAJ GRZEJE: 1. Za niepozorny SMS zapłacisz majątek. Uwaga na naciągaczy
2. Polacy boją się o swoje oszczędności. Coraz więcej osób decyduje się na jeden ruch, aby je ochronić

Przed wyborami prezydenckimi podczas poprzedniej kampanii Marta miała zastrzeżenia do promocji Dudy. Warto przypomnieć, że na obchody rocznicy katastrofy smoleńskiej, przyniósł na Wawel wieniec z wstęgą podpisaną "Andrzej Duda, kandydat na prezydenta RP”. Wtedy właśnie Marcie puściły nerwy i nie podała mu dłoni na przywitanie. Jednak to już przeszłość.

Aktualnie Kaczyńska i Duda bardzo się lubią. Gdy spotkali się na obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej, powitali się w bardzo przyjacielski sposób, przytulając się. Media spekulowały o tym, że ich stosunki znacznie się poprawiły.

- Dla Marty 10 kwietnia zawsze pozostanie najtragiczniejszym dniem w życiu. (...) Przed oczami stają dwie trumny rodziców, których żegnała w kaplicy Pałacu Prezydenckiego. Bolesne przeżycia pojawiły się także w tym roku. Jednocześnie Marta przypomniała sobie, jak bardzo w tamtym czasie wspierał ją Andrzej Duda. W przypływie emocji przylgnęła do prezydenta. Ten intymny moment uwiecznili fotoreporterzy. Ilekroć Marta przyjeżdżała na Wawel pomodlić się przy grobie rodziców, o jej komfort dbał Andrzej Duda. Kupował wieniec, rezerwował nocleg, ustalał plan pobytu. Marta była częstym gościem jego rodziny. Wtedy poznała ją Agata Duda. Obserwuje przyjaźń męża i Kaczyńskiej od lat. Ze spokojem. Nie ma powodów do zazdrości. Obie panie lubią się i cenią - pisał "Dobry Tydzień".

Czyżby wuj polecił Marcie ocieplenie stosunków przed wyborami? W końcu rodzina Kaczyńskich nie może pozwolić sobie na konflikt interesów. Zwłaszcza, że prezes PiS bardzo lubi podporządkowanych sobie polityków.

Czy Marta wesprze Andrzeja również podczas tegorocznych wyborów?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Erna nie mogła się podnieść. Akcja strażaków w warszawskim zoo
  2. Wciąż możesz je mieć między gratami. Jednego jesteś w stanie sprzedać nawet za ponad 1 tys. zł
  3. Okrzyknięto go „ulicznym weterynarzem”. Uratował ponad 400 zwierząt, nie chciał pieniędzy
  4. ZUS poniżył chorego na raka. "Kazała mu czytać kartkę na drzwiach"
  5. Radio Maryja promuje oburzające tezy na temat księży wykorzystujących dzieci. "Trzeba powiedzieć dość"
  6. Nowe wytyczne na wakacje. Jak będzie wyglądał wypoczynek na plażach i kąpieliskach?