Marta Kaczyńska nie boi się koronawirusa?. Wikipedia/Kancelaria Sejmu/Marta MarchlewskaŹródło: Wikipedia/Kancelaria Sejmu/Marta Marchlewska
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 23 Marca 2020

Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie Marty Kaczyńskiej. Wyszła z dziećmi w tłum i do restauracji

Marta Kaczyńska nie boi się koronawirusa, mimo apeli i ostrzeżeń rządu oraz lekarzy. Wychodzi z domu bez większej potrzeby. Jej zachowanie nagłośnił Super Express, publikując zdjęcia z nieodpowiedzialnego wyjścia. Została przyłapana na spacerze z dziećmi na ulicach Sopotu. Wybrała się z nimi do KFC. Jedzenie wzięli na wynos, a dzieci frywolnie popijały z jednej słomki zakupiony w lokalu zimny napój.

Rodzina Kaczyńskiej jest spoza grupy ryzyka zakażenia koronawirusem? Wiele wskazuje na to, że mogą być takiego zdania i lekceważą zalecenia rządu, czy Ministerstwa Zdrowia. Potwierdzeniem na to, jest również artykuł i zdjęcia Super Expressu.

Apele rządu są skierowane do wszystkich, niezależnie od wieku. Odradza się nawet spacerów, szczególnie tych dłuższych i zachodzenia podczas nich w różne miejsca, jak sklepy czy lokale, gdyż każdy tego typu ruch w czasach pandemii wiąże się z ryzykiem zarażenia. Jeśli nie jest to na tyle pilne i konieczne, lepiej ograniczać się do minimum. Co na to córka byłego prezydenta śp. Lecha Kaczyńskiego? Jak widać głód okazał się silniejszy i wziął górę nad rozsądkiem.

Niewiarygodna grafika w Wiadomościach TVP. Trudno uwierzyć, że naprawdę została wyemitowanaNiewiarygodna grafika w Wiadomościach TVP. Trudno uwierzyć, że naprawdę została wyemitowanaCzytaj dalej

Marta Kaczyńska przyłapana na spacerze z dziećmi i wyprawie do KFC. Koronawirus im niestraszny?

Lokale gastronomiczne i fast foody teoretycznie w całym kraju są w tej chwili zamknięte, jednak wiele z nich działa z możliwością wzięcia zamówienia na wynos. Z takiej właśnie opcji skorzystała bratanica prezesa PiS wraz ze swoimi dziećmi.

DZISIAJ GRZEJE: 1. 58-latek uciekł z kwarantanny. Policjanci po kilku godzinach znaleźli go w strasznym stanie, zadziwiająca historia
2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu

Do środka lokalu wysłała swoją 13-letnią córkę Martynę, sama zaś poczekała z młodszym dzieckiem z wózkiem na zewnątrz.

Zakupione jedzenie 13-latka włożyła pod wózek braciszka i udali się w dalszą podróż spaceru. Dziewczynka dotrzymywała mamie kroku jeżdżąc na hulajnodze i popijając zimny napój z KFC, co jakiś czas podając go do popicia z jednej słomki swojemu półtorarocznemu bratu.

Poniżej przedstawiamy screen artykułu i zdjęć SE.

marta kaczyńska

Screen artykułu z SE.pl, z dnia 23.03.20. "Marta Kaczyńska z dziećmi na KFC w czasach koronawirusa. Głód był silniejszy?"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromny hejt na Roberta Lewandowskiego. Znany dziennikarz staje w obronie piłkarza
  2. W sklepie możesz mieć problem przy kasie. Mają prawo odmówić ci sprzedaży
  3. Wielkanoc bez tradycyjnego produktu przez wirusa? Ceny pójdą w górę, niespodziewane komplikacje
  4. Ale wstyd, seryjny złodziej papieru toaletowego w rękach policji. Ręce opadają na wieść, co wyprawiał
  5. Dramatyczna relacja lekarza z Włoch. Brakuje sprzętu, medycy muszą wybierać, kogo ratować
  6. Niezwykła wioska w Polsce. Mieszkają w niej ludzie z całego świata, jest inna niż wszystkie

Źródło: se.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News