Marta Kaczyńska. LUKASZ GAGULSKI/East News
Źródło: LUKASZ GAGULSKI/East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 21 Listopada 2020

Niewielu wie, w jakich warunkach mieszka Marta Kaczyńska. Przechwala się zdjęciami, czy jej wypada?

Marta Kaczyńska to postać bez wątpienia kontrowersyjna. Lubi zabierać głos w różnych sprawach, a także wypowiada się z chęcią w tygodniku "Sieci", gdzie można znaleźć jej felietony. Od lat aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Dzięki temu możemy zobaczyć m. in. jak mieszka.

Wielokrotnie zainteresowanie obserwatorów życia politycznego interesowały środki na utrzymanie Marty Kaczyńskiej. Warto wspomnieć, że po katastrofie smoleńskiej otrzymała odszkodowanie w wysokości 3 mln zł, co nie spotkało się z ciepłą opinią polityków.

Uwaga rodzice, rząd podjął ważną decyzję ws. szkół. Uczniów czeka dłuższa przerwa od naukiUwaga rodzice, rząd podjął ważną decyzję ws. szkół. Uczniów czeka dłuższa przerwa od naukiCzytaj dalej

Marta Kaczyńska - jak mieszka? Z czego żyje?

Marta Kaczyńska tak naprawdę nigdy nie musiała się martwić o pieniądze. Fakt24 w jednym ze swoich artykułów opisał, że nawet w trakcie studiów oprócz pomocy rodziców, mogła także liczyć na wsparcie wujka, Jarosława Kaczyńskiego. Pomagał jej nawet, gdy urodziło jej się pierwsze dziecko.

Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej po ukończeniu studiów, odbywała praktyki w kancelarii adwokackiej. Od 2009 roku jednak nie brnęła już w to dalej.

W 2003 roku wzięła ślub z Piotrem Smuniewskim, który jak się później okazało, przez 4 lata w latach 2003-2007 wychowywał nieswoje dziecko. Po rozwodzie w 2007 Kaczyńska wystąpiła nawet do sądu z wnioskiem o zaprzeczenie ojcostwa Piotra Smuniewskiego, unieważniając tym samym ślub kościelny.

W 2007 roku wzięła ślub z Marcinem Dubienieckim, który jak się okazało, był ojcem pierwszego i drugiego dziecka Marty Kaczyńskiej. Mężczyzna miał ostre zatargi z prawem.

Usłyszał zarzuty kierowania zorganizowaną grupą przestępczą, a w areszcie spędził czternaście miesięcy. Sprawa była wyjątkowo delikatna i okrutna, ponieważ Dubieniecki ze wspólnikiem mieli upozorować zatrudnienie 248 osób o znacznym stopniu niepełnosprawności z powodu dysfunkcji wzroku i wyłudzać dofinansowanie do ich zatrudnienia.

Golec uOrkiestra otrzymywali astronomiczne kwoty za koncerty. Przypominamy, ile dokładnieGolec uOrkiestra otrzymywali astronomiczne kwoty za koncerty. Przypominamy, ile dokładnieCzytaj dalej

W efekcie niepełnosprawni otrzymywali 400-500 zł za ciężką pracę w normalnym wymiarze czasowym, a potrącane wynagrodzenia w wysokości 1,3 tys. zł miesięcznie członkowie grupy przestępczej przeznaczali na przyjemności.

Ostatecznie Marta Kaczyńska rozwiodła się również z Marcinem Dubienieckim w 2016 roku, a w 2018 roku wyszła za biznesmena, Piotra Zielińskiego. To właśnie z nim niebawem zamierza zamieszkać po dwóch latach związku małżeńskiego. Póki co zamieszkuje kurort w Sopocie z synem Stanisławem i córkami: Ewą i Martyną.

Z tego co wiemy, Kaczyńska nigdy nie zaprosiła do domu dziennikarzy ani kamer. Jedyne co możemy zobaczyć, to zdjęcia, które ochoczo publikuje w mediach społecznościowych od kilku lat. Wiemy, że na ścianach ma marmur, uwielbia meble z prawdziwego drewna, a na ścianach jej mieszkania można znaleźć obraz polskiej malarki, Anny Zalewskiej.

Po zdjęciach można wywnioskować, że bratanica Jarosława Kaczyńskiego lubuje się w sztuce.

Lider Bayer Full niezadowolony z wysokości swojej głodowej emerytury. Rzecznik ZUS: Lider Bayer Full niezadowolony z wysokości swojej głodowej emerytury. Rzecznik ZUS: "Składek po prostu nie płacił"Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Kto znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka COVID-19? Nie tylko osoby starsze, eksperci opublikowali listę, jeśli na niej jesteś, uważaj szczególnie
  3. Najszybszy syrop z buraka, bez wyciskania i bałaganu. Stawi czoła przeziębieniu i sezonowemu osłabieniu, a przy okazji wybornie smakuje
  4. Kasia i Aleksandra wzięły ślub w Polsce, teraz wychowują małego chłopca. "Okazał się naprawdę cudownym maleństwem"
  5. Psy zaatakowały 11-latka, zadały mu bardzo dotkliwe rany. Dziecko trafiło do szpitala
  6. Sławomir Świerzyński się nie hamował, padły mocne słowa. Wokaliści disco polo nie mogli dłużej milczeć
  7. Morawiecki wygadał się, co z wyjazdami na Boże Narodzenie. Pilnie zaapelował do Polaków
  8. Terapia odmładzająca XXI wieku. Naukowcy są w stanie częściowo odwrócić procesy starzenia się, niewiarygodne osiągnięcie