Marta Kaczyńska jedzie do męża. East News/Andrzej Iwanczuk
Źródło: East News/Andrzej Iwanczuk
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 18 Listopada 2020

Przełomowa i zaskakująca decyzja w życiu Marty Kaczyńskiej, mowa o jej małżeństwie. Nikt się nie spodziewał

Marta Kaczyńska podjęła fundamentalną dla jej życia decyzję. Postanowiła zamieszkać wraz ze swoim mężem. Małżeństwo do tej pory żyło osobno, z powodu rodzaju pracy jaki wykonywał partner Kaczyńskiej. Teraz nadszedł w końcu czas na zmiany. Para przygotowuje się do wielkiej przeprowadzki!

Życie Marty Kaczyńskiej czeka kolejna zmiana. Już wkrótce zamieszka w wymarzonym domu wraz ze swoim mężem. Para miała do tej pory problem ze wspólnym kwaterunkiem, ale już wkrótce ma się to zmienić. 2 lata po ślubie, Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński nareszcie zamieszkają razem.

Niewiarygodna wpadka w Niewiarygodna wpadka w "Jeden z dziesięciu". Odpowiedź przejdzie do historii programu, rozbrajająceCzytaj dalej

Marta Kaczyńska przygotowuje się na zmiany

Córka byłego prezydenta Polski, Marta Kaczyńska mieszka obecnie w kurorcie nad morzem. Jej piękny apartament z cudownym ogrodem znajduje się w Sopocie, gdzie mieszka wraz z synem Stanisławem i dwiema córkami z poprzednich związków: Ewą i Martyną.

Na tym pięknym obrazku brakuje jednak jednego elementu - ukochanego męża. Choć para pobrała się w 2018 r., a niedługo później na świat przyszło ich pierwsze wspólne dziecko, Marta Kaczyńska do dziś nie mieszka ze swoim małżonkiem, Piotrem Zielińskim.

Tysiące Polek i Polaków drżą o swoje pieniądze, właśnie dotarliśmy do szczegółowych informacji. Co się dzieje?Tysiące Polek i Polaków drżą o swoje pieniądze, właśnie dotarliśmy do szczegółowych informacji. Co się dzieje?Czytaj dalej

Wszystko spowodowane jest pracą męża Marty Kaczyńskiej, która wymaga od niego obecności w Warszawie oraz częstych podróży po kraju.

Córka Lecha Kaczyńskiego, która z zawodu jest prawniczką, nie mogła pogodzić się z takim stanem rzeczy. Postanowiła pozostać więc w swoim apartamencie w Sopocie.

Wszystko wskazuje jednak, że para w końcu będzie mogła zamieszkać razem. Jak donosi "Dobry tydzień", Piotr Zieliński zajmuje się właśnie ostatnimi pracami nad ich wspólnym domem, na który tak długo czekali.

Podobnego paska w Wiadomościach TVP nie było od dawna. Posunęli się jeszcze dalejPodobnego paska w Wiadomościach TVP nie było od dawna. Posunęli się jeszcze dalejCzytaj dalej

Spotkanie w połowie drogi

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński zamieszkają we wspólnym domu na Mazurach. To bardzo symboliczne - zwracając uwagę na to, że córka Lecha Kaczyńskiego mieszka w Sopocie, a jej mąż w Warszawie, w pewnym sensie spotkają się w połowie drogi.

Decyzja spowodowana była na pewno prostą potrzebą wspólnego życia po ślubie. Małżeństwu najwidoczniej niełatwo było wychowywać synka Stanisława, mieszkając tak daleko siebie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nieludzkie zachowanie, zapakowała w worek kocią rodzinę. Jest poszukiwana
2. Wielka niemiecka firma zamyka produkcję w Polsce. Fabryki przeniesie do Bangladeszu
3. Kilkadziesiąt tysięcy osób podpisało petycję o odwołanie Czarnka. Ludzie mają dość

Na relacje małżeńskie na pewno nie wpłynęła też pozytywnie pandemia koronawirusa, z którą zmaga się nasz kraj. Obawa przed zakażeniem to tylko kolejny kamyczek do koszyczka zmartwień, z jakimi zmagała się para, spotykając się niemal z doskoku.

Piotr Zieliński to już trzeci mąż Marty Kaczyńskiej. Wcześniej związana była z Piotrem Smuniewskim i Marcinem Dubienieckim. Każdy z tych związków zaowocował potomstwem.

źródło: se.pl, pomponik.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polsat: już niedługo może zniknąć część obostrzeń. Podano konkretną datę
  2. Wystarczy dodać do kapusty boczek i marchewkę, smak cię zaskoczy. Idealny pomysł na szybki obiad dla zabieganych
  3. Czy powstanie komisja śledcza ws. nagrań Romana Giertycha? Znaczący komentarz Radosława Fogiela, wicerzecznika PiS
  4. Jurek Owsiak odniósł się do podłych słów lidera Bayer Full, uniżających zespołowi Kult. Wydarzyło się coś niesamowitego, historyczny moment
  5. Dramat polskiego aktora. Chciał lecieć na wakacje. Nie wpuścili go na pokład samolotu. Powód jest niewiarygodny
  6. Pojechała w podróż z teściami, bez męża. Jej zdjęcia są legendarne, obiegły Internet lotem błyskawicy
  7. Zapadła wstrząsająca decyzja. Apple zapłaci ogromne pieniądze, sprawa dotyczy użytkowników smartfonów