Marta Kaczyńska Jola Rosiek. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 14 Czerwca 2020

Zakochana w Andrzeju Dudzie internautka zaatakowała Martę Kaczyńską. Wyciągnęła fakty z jej przeszłości

Marta Kaczyńska musiała zmierzyć się z kolejnym atakiem medialnym. Niespodziewany cios spadł ze strony cichej wielbicielki Andrzeja Dudy. Jola Rosiek, bo o niej mowa, skomentowała prywatne życie bratanicy prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Kobieta opowiedziała też o pomówieniach na temat Jarosława Kaczyńskiego.

Kampania prezydencka jest czasem intensywnej pracy kandydatów politycznych. W momencie, gdy próbują oni zawalczyć o nasze poparcie, my możemy przyjrzeć się ich życiu. W ostatnim czasie za pośrednictwem mediów społecznościowych ujawniła się osoba, która przedstawia najróżniejsze plotki na temat Andrzeja Dudy. Na swoim Twitterze, Jola Rosiek, umieszcza wpisy, w których posądza prezydenta Polski o niespotykane dotąd zachowanie. Przypomniała też o prywatnych wydarzeniach z życia rodziny Kaczyńskich.

Zaczęła się awantura w sztabie Andrzeja Dudy. Ludzie mają dość, naraz weszli do siedziby prezydentaZaczęła się awantura w sztabie Andrzeja Dudy. Ludzie mają dość, naraz weszli do siedziby prezydentaCzytaj dalej

Marta Kaczyńska została zaatakowana przez Jola Rosiek

W krótkim wpisie Jola Rosiek ostro skomentowała poczynania Marty Kaczyńskiej. Oskrażyła też Prawo i Sprawiedliwość o hipokryzję i brak konsekwencji w podejmowanych działaniach. Jako przykład podała prywatne historie z rodziny Kaczyńskich. "A siostrzenica Jarosława po dwóch(sic!)rozwodach, a dostała ślub kościelny trzeci." - pisze na Twitterze oburzona Rosiek. Przypomnijmy, że jest ona cichą wielbicielką Andrzeja Dudy. Obserwując jej aktywność, możemy zauważyć liczne posty i nagrania, w których wyznaje miłość prezydentowi Polski.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie płacicie abonamentu RTV? TVP właśnie wystawiło gigantyczny rachunek, może dojść do poważnych zmian
2. Wstrząsające nagranie. W jednej chwili ulica zamieniła się w rwącą rzekę [WIDEO]

Marta Kaczyńska, zdaniem Rosiek, jest przykładem braku konsekwencji w polityce prowadzonej przez liderów Zjednoczonej Prawicy. Działaczka postanowiła przypomnieć też o pomówieniach, jakie padały w stronę Jarosława Kaczyńskiego. "Jarosław od dawna krążą plotki, że ma skłonności homo, miał różową kartę w akcji Hiacynt" - przedstawia miłośniczka Andrzeja Dudy.

Marta Kaczyńska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mimo kryzysu w niektórych branżach wciąż więcej ogłoszeń niż chętnych do pracy. Na wakacje można nieźle dorobić
  2. Andrzej Duda w trasie. Auto SOP uderzyło w pojazd z rodziną z dziećmi
  3. Jolanta Kwaśniewska wg Polek i Polaków najlepszą pierwszą damą? Agata Duda może się niepokoić
  4. Dariusz Piontkowski przekazał ważne wieści dla uczniów. Zmiany wchodzą w życie już dziś
  5. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
  6. Przełom w temacie sieci 5G w Polsce? Jest oficjalne rozporządzenie

Źródło: [Twitter/Jola Rosiek]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News