Marta Kaczyńska. East News
Źródło: East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 13 Lutego 2020

Dziadek Marty Kaczyńskiej był uzależniony. Strofował wnuczkę, szczere wyznanie

Marta Kaczyńska od lat umoralnia społeczeństwo na temat kwestii związkowych, życiowych czy materialnych. Jak się okazuje, jej relacje z dziadkiem Rajmundem Kaczyńskim dawały wiele do życzenia. Nie był dla niej pobłażliwy i często, jak przyznaje sama ,,ją strofował".

Córka pary prezydenckiej miło wspomina beztroskie dzieciństwo. Podobno rodzice dawali jej wiele miłości i opieki, a wartości, które jej przekazali są z nią całe życie. Można to poddać wątpliwości, patrząc na to, że ma za sobą już trzy śluby.

Zdjęcia z wnętrza samolotu, którym leciały Polki i Polacy odbiera mowę. Internauci nie dowierzająZdjęcia z wnętrza samolotu, którym leciały Polki i Polacy odbiera mowę. Internauci nie dowierzająCzytaj dalej

Marta Kaczyńska była nielubiana przez dziadka?

W książce ,,Moi rodzice" możemy znaleźć wiele faktów z życia Kaczyńskich. Jeden fragment przybliża nam relacje Rajmunda Kaczyńskiego i jego jedynej wnuczki. Dziadek bywał niemiły i bardzo wymagający.

,,Dziadek uwielbiał czytać i często strofował mnie, gdy okazało się, że którejś z jego lektur nie znam. Zdenerwował się na przykład, że nie przeczytałam Wojny i pokoju...Wiele razy chciał się też przekonać, na jakim poziomie jest mój angielski, ale nie zawsze udawało mu się wciągnąć mnie w rozmowę w tym języku" - żaliła się Marta na łamach książki.

Może wydawać się to zastanawiające, ponieważ Rajmund zarzucał często żonie, że siedzi za dużo w książkach razem z ich synami. W tym przypadku było na odwrót. W dalszej części czytamy też, że dziadek był ciężko uzależniony.

,,Pod koniec życia dziadek ciężko zachorował. Mnóstwo palił i to bardzo zaszkodziło jego zdrowiu" - dodała w książce ,,Moi rodzice".

Jak widać to rodzinne, ponieważ sama Marta zaczęła palić papierosy w wieku zaledwie 12 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie

2. Tragiczna wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Uratował dziesiątki istnień, GOPR w żałobie

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Ponad 20 osób nie żyje, jest wielu poszkodowanych. Tragiczny bilans zwiększa się z każdą godziną