Jest ponad prawem? Marta Kaczyńska przyłapana na gorącym uczynku

Autor Agata Jaroszewska - 10 Października 2020

Przez wiele lat Marta Kaczyńska pojawiała się na łamach prasy za sprawą swego nietypowego jak na katoliczkę życia prywatnego czy ze względu na kolejne kontrowersyjne wypowiedzi. Tym razem sprawa wydaje się nieco bardziej poważna, gdyż chodzi o nieprzestrzeganie prawa. Fotoreporterzy „SuperExpressu” przyłapali Martę Kaczyńską na gorącym uczynku.

Dziennikarze ujawnili, że Marta Kaczyńska niezbyt przejmuje się nie tylko obecną sytuacją w kraju, ale również samym prawem. O ile to pierwsze można próbować tłumaczyć, to już drugi aspekt wydaje się zastanawiający, gdyż Marta Kaczyńska na co dzień zajmuje się kwestiami prawnymi, ze względu na swoją pracę. Czyżby po raz kolejny udowadniano powiedzenie, że są „równi i równiejsi”?

B. premier pokazał prywatną wiadomość od Andrzeja Dudy. Prezydent raczej wolałby, aby nigdy nie wyciekłaCzytaj dalej

„SuperExpress”: Marta Kaczyńska łamie przepisy obowiązujące w czerwonej strefie

Związana z północną częścią kraju Marta Kaczyńska niezbyt często przebywa w stolicy w towarzystwie wujka. Najczęściej spotkać ją można w Trójmieście i to właśnie w Sopocie fotoreporterzy „SuperExpressu” przyłapali Martę Kaczyńską na lekceważeniu przepisu zasłaniania nosa i ust w przestrzeni publicznej. Polska objęta jest od dziś, 10 października, żółtą strefą i rozszerzono nakaz noszenia maseczek czy przyłbic, lecz Marta Kaczyńska pracuje i mieszka w Sopocie, a tam nakaz ten obowiązywał już od jakiegoś czasu, ze względu na fakt, iż Sopot został włączony do strefy czerwonej. Marta Kaczyńska miała zatem czas na przyzwyczajenie się do tej konieczności i trudno zrozumieć, dlaczego prawniczka, czynna w zawodzie, lekceważy przepisy w obliczu zagrożenia epidemiologicznego. Dodatkowo córka Lecha Kaczyńskiego przyłapana została na zachowaniu wyśmiewanym przez internautów.

Hanna Lis nie wytrzymała, puściły jej nerwy. Podobnie szczerego, krytycznego wpisu jeszcze nie byłoCzytaj dalej

Maseczkę należy nosić tak, by zakrywała ona zarówno usta i nos. Marta Kaczyńska o tym chyba zapomniała

„SuperExpress” przyłapał Martę Kaczyńską w czasie spaceru z dziećmi. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego zdecydowała się na założenie maseczki ochronnej na brodę. Przydatność tego elementu zapobiegania przekazywania wirusa, w tym wypadku wydaje się praktycznie zerowa i trudno zrozumieć, jak wykształcona osoba może tego nie wiedzieć. W internecie znaleźć można wiele grafik wyśmiewających ludzi noszących właśnie „ochraniacz podbródka”, czy zasłaniały jedynie usta, w momencie, gdy nos pozostaje nieprzykryty. W takim przypadku noszenie maseczki to jedynie kwestia kosmetyczna, gdyż wirus i tak może zostać przez nas wchłonięty lub przekazany poprzez nozdrza. Marta Kaczyńska, jako osoba na co dzień obcująca z przepisami prawa zapewne wie, że łamanie obowiązku nałożonego przez partię jej wuja, Jarosława Kaczyńskiego wiąże się ze sporymi konsekwencjami. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Postępowanie ws. biskupa Janiaka właśnie się zakończyło. Watykan nie odpuści, nie pozostawi sprawy nieruszonej
2. Pokazała zdjęcie w bikini i rozpętała burzę, sama Kukulska nie przebierała w słowach. Mało kto wie, że gwiazda pasjonuje się gotowaniem
3. "Mamy ciekawsze tematy do rozmów niż książki". Widzowie nie zostawiają suchej nitki na uczestnikach "Love Island"
 

Od dziś obowiązek noszenia maseczek w całej Polsce, a za złamanie tego przepisu grożą surowe kary

Policja wraz z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim zapowiedzieli, iż skończył się czas na upomnienia i funkcjonariusze coraz częściej będą karać nieposłusznych obywali wysokimi mandatami. Marta Kaczyńska w związku z obserwacją paparazzich „SuperExpressu” raczej nie boi się mandatu w wysokości 500 złotych czy kary administracyjnej w wysokości do 30 tys. złotych, którą może nałożyć sanepid. Dziś znów ogłoszono rekordową ilość potwierdzonych nowych przypadków zakażeń, przekroczyła ona granicę 5 tys. zdiagnozowanych pacjentów. Marcie Kaczyńskiej życzymy dużo zdrowia.

Źródło: Gwiazdy Wirtualna Polska / SuperExpress

"Godziny dla seniorów" już nie tylko dla osób po 65. roku życia. Może ty też jesteś na liścieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Policja ruszyła na łowy. Masowe kontrole na polskich ulicach
  2. Rafał Trzaskowski przypomniał o ważnym wydarzeniu. Co stało się 10 października 2019 roku?
  3. W twoim domu może być niepozorna moneta, warta prawdziwą fortunę. Niewielu wie, gdzie jej szukać
  4. Mąż wprowadził nową partnerkę z 4 dzieci do domu, a z panią Haliną ma 3, wszystkie chore. Interwencja Polsatu
  5. Wiadomości TVP wysoko ponad chmurami? Kuriozum, opowiadają o rzekomej serii "ataków", szczują na mniejszości
  6. Firma rozda pracownikom ponad 4 tys. samochodów. Wydadzą ponad 70 mln

Następny artykuł
Nie przegap najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News