Marta Kaczyńska. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 3 Marca 2020

Hipokryzja Marty Kaczyńskiej wyszła na jaw. Poucza Polaków, a niewielu zna prawdę o jej córkach

Marta Kaczyńska na łamach tygodnika "Sieci" opublikowała felieton, w którym w barwnych słowach opisuje zalety państwowego przedszkola. Warto przy tym zwrócić uwagę na fakt, że swoje córki posłała do prywatnych, amerykańskich szkół.

W swoim tekście autorka nie może wyjść z zachwytu nad państwowym przedszkolem w Lądku Zdroju. Felieton autorstwa Marty Kaczyńskiej nosi tytuł "Przedszkole marzeń istnieje". Jego fragmenty przytacza "Super Express".

"Wyróżniony budynek może pomieścić 180 dzieci, charakteryzuje przede wszystkim oszczędność użytkowania i przyjazność środowisku dzięki wykorzystaniu podziemnych wód geotermalnych, które zimą dostarczają ciepło, a w okresie letnim chłodzą jego wnętrza", pisze Kaczyńska na temat państwowej placówki.

Wyrzucono go z TVN, stworzył zbiórkę pieniędzy. Chce lecieć na drugi koniec świata i przepraszać za swój materiałWyrzucono go z TVN, stworzył zbiórkę pieniędzy. Chce lecieć na drugi koniec świata i przepraszać za swój materiałCzytaj dalej

Marta Kaczyńska: wzorcowy projekt dla wczesnej edukacji

Córka tragicznie zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego w swoim tekście wspomina, że budynek jest "przemyślany niemal w każdym detalu", a "projekt zagospodarowania obiektu doskonale uwzględnia jego położenie względem stron świata".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jacek Kurski postawiony pod ścianą. TVP za kilka dni może znaleźć się w poważnych tarapatach
2. Samochód wpadł do Wisły, utonął. Pogotowie podjęło reanimację kierowcy, 35-latka nie żyje

"Wnętrza przedszkola są ascetyczne, pozbawione trwałych, charakterystycznych dla wielu placówek adresowanych do dzieci elementów graficznych, które nierzadko zamiast rozweselać, wzbudzają wątpliwości natury estetycznej", dodaje i zaznacza, że Komisja Europejska uznała budynek za "wzorcowy projekt przeznaczony dla wczesnej edukacji".

Ekscytacja Marty Kaczyńskiej wobec wspomnianego "wzorcowego projektu" nie byłaby może niczym szczególnym, gdyby nie fakt, że dzieci autorki uczęszczają do szkół prywatnych, w których czesne wynosi przeszło 1700 zł miesięcznie. Amerykańska szkoła, w której uczą córki autorki felietonu, prowadzi zajęcia w języku angielskim. Koszt rocznej edukacji dziewczynek oscyluje w granicach 28 tys. zł.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kibice nie mogą uwierzyć. Znana sportsmenka obraziła Polaków. Wszystko nagrała kamera (WIDEO)
  2. Dziś uważaj za kółkiem. Policja wlepi mandat na 500 zł, a nawet odbierze prawko
  3. Dzieje się teraz, w Polsce. Chcą odebrania jednego z konstytucyjnych praw obywatelskich
  4. Zdjęcia półek w sklepach podbijają internet. Polki i Polacy popadli w paranoję?
  5. Abp Leszek Sławoj Głódź zeznawał dziś przed sądem. Ksiądz wykorzystywał nastolatkę
  6. Tragedia, 27 osób nie żyje, 43 zaginione, nie mieli szans. Porażające wiadomości ze świata

Źródło: Super Express