Źródło:Brak
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 19 Grudnia 2019

Złamał obojczyk uczestnikowi Marszu Równości, może trafić za kratki. Mamy nagranie

Marsz Równości w Białymstoku. Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia w sprawie mężczyzny, który złamał obojczyk 17-letniemu uczestnikowi marszu.

20 lipca ulicami Białegostoku przeszedł pierwszy Marsz Równości. Spotkał się z ogromną agresją i protestami białostockich mieszkańców (zwłaszcze ze środowisk kibicowskich), którzy, dla przykładu, rzucając w stronę uczestników marszu kamieniami i szklanymi butelkami, usiłowali go zablokować.

Nasz reportaż: Wrzątek z pękniętej rury elektrociepłowni wlał się do domu Pana Tomasza. Nasz reportaż: Wrzątek z pękniętej rury elektrociepłowni wlał się do domu Pana Tomasza. "Żona próbowała ratować psa"Czytaj dalej

Marsz Równości w Białymstoku. Napastnik oskarżony

Przeciwko jednemu z wspomnianych kontrmanifestantów Sąd Rejonowy w Białymstoku wystosował akt oskarżenia. Chodzi o 34-latka, który kopnął jednego z uczestników marszu, tym samym łamiąc mu obojczyk. Na nagraniu widać, jak dużo silniejszy mężczyzna kopie 17-letniego chłopca.

– Prokurator zakwalifikował jego czyn jako występek o charakterze chuligańskim. 34-latek był aresztowany na dwa miesiące, obecnie przebywa na wolności. Za pobicie nastolatka grozi mu kara od trzech miesięcy do pięciu lat więzienia – podaje TVN 24.

W związku z lipcowym Marszem Równości w Białymstoku Prokuratura Rejonowa Białystok Południe zarejestrowała łącznie 35 zawiadomień.

Co więcej, "policja dotychczas zidentyfikowała ponad 140 osób, którym stawia zarzuty z Kodeksu wykroczeń", podaje TVN 24.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion

3. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion

4. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

5. Lelum - portal dla nowoczesnych kobiet.

6. Rozpacz w rodzinie Don Vasyla. Nie ma już wyjścia

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News