Mariusz Pudzianowski Krystian Pudzianowski. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 16 Sierpnia 2020

Radosna nowina w rodzinie Mariusza Pudzianowskiego. Nad ranem na świat przyszła Julia

Mariusz Pudzianowski wraz z bratem, Krystianem Pudzianowskim mają dla swoich fanów niezwykle dobre wieści. Od kilkunastu godzin na naszym świecie znajduje się nowy członek znanej i szanowanej rodziny. W mediach społecznościowych przekazano oficjalne informacje.

Przedstawiciele świata show-biznesu budzą niezwykłe zainteresowanie prasy oraz opinii publicznej. Wielu Polaków wyszukuje informacji na temat życia prywatnego aktorów, polityków, wokalistów, modeli, a nawet sławnych kucharzy. Część z nich chętnie chwali się swoim życiem. Tym razem w mediach społecznościowych pojawiła się zaskakująca wiadomość. Mariusz Pudzianowski i jego młodszy brat, Krystian Pudzianowski mają dla swoich fanów i sympatyków dobrą nowinę. W ich domu pojawił się nowy członek rodziny.

Agata Duda jeszcze nie słyszała podobnej krytyki. Padły słowa, które na pewno do niej dotrąAgata Duda jeszcze nie słyszała podobnej krytyki. Padły słowa, które na pewno do niej dotrąCzytaj dalej

Mariusz Pudzianowski został wujkiem. Podano oficjalne informacje

Krystian Pudzianowski umieścił na Instagramie poruszający wpis. Potwierdził tym samym doniesienia na temat swojej rodziny. Od wczoraj mężczyzna jest świeżo upieczonym tatą. Informacja wywołała radość nie tylko w rodzinie sportowców. Również fani gratulują im zdrowej i szczęśliwej córeczki. "Cześć, jestem Julcia Pudzianowska i przyszłam na świat 15.08.2020 o godz 00:15. Trochę wymęczyłam mamę, ale nikt nie powiedział, że będzie lekko. Ważę 3850 g i mam 57 cm. To na początek. Wszyscy jesteśmy szczęśliwi" - napisał pod zdjęciem Krystian Pudzianowski. Potwierdził też, że mała Julia jest w pełni zdrowa. 

Teresa Lipowska o odejściu z Teresa Lipowska o odejściu z "M jak Miłość". W tle rodzinna sytuacja aktorkiCzytaj dalej

Już za kilka dni pociecha zostanie wypisana razem z mamą ze szpitala. Od tego momentu będzie nieustannie wzbogacać życie Pudzianowskich. Wychowywanie potomstwa stanowi nie lada wyzwanie. Każde dziecko potrzebuje wielkich pokładów miłości i opieki, aby mogło wyrosnąć na szczęśliwego i spełnionego człowieka. Niewykluczone, że z czasem pójdzie w ślady swojego taty i wujka. Gen sportowca najwidoczniej jest przekazywany Pudzianowskim z pokolenia na pokolenie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Najsmutniejsza wiadomość z ostatniej chwili. Nie żyje uwielbiany polski dziennikarz
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Ale tydzień w Biedronce. Najpierw kara 115 mln zł, teraz 19 kg białego proszku w pudle z bananami

Mariusz Pudzianowski wciąż pozostaje aktywny zawodowo. Przypomnijmy, że w 2019 roku, w listopadzie powalił na łopatki swojego konkurenta Erko Juna. Wiele walk stoczonych przez Pudzianowskiego w większości kończyły się jego zwycięstwem. Również jego młodszy brat, Krystian Pudzianowski uprawia sztuki walki. Wciąż pozostaje jednak w cieniu Mariusza. Trzeba jednak przyznać, że bracia kochają się i wspierają w każdej sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rozpędzone auto wjechało w dzieci na pasach. Dwie ofiary uderzyły o jezdnię, trafiły do szpitala
  2. Pracownik TVP3 Lublin zmanipulował materiał. Został zwolniony
  3. Lepiej zostańcie w domu, ostrzeżenia dotyczą całego kraju. Nie tylko dziś w Polsce zrobi się niebezpiecznie
  4. Znalazła przerażającą rzecz na swojej wycieraczce. Pokazała ją na antenie TVP w Studio Polska
  5. Uczestnik "The Voice of Poland" przeszedł nie tylko operację. Okazuje się, że był zakażony, a wszystko ujawniono w mediach
  6. Niewyobrażalna tragedia w Malborku. 30-latka nie żyje

Źródło: [Instagram/Krystian Pudzianowski]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!