Marian Opania i Małgorzata Braunek mieli romans. Mało kto o tym wie.. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EASTNEWS
Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EASTNEWS
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 20 Stycznia 2020

Nikt nie mówił o nich głośno. Marian Opania był blisko ze znaną polską aktorką

Marian Opania i Małgorzata Braunek przed laty mieli ze sobą romans i byli sobie bardzo bliscy. Nie było głośno o ich uczuciu i mało kto o tym wie. Jak się poznali, co dokładnie łączyło aktorów ze sobą i jak długo to trwało?

Małgorzata Braunek, znana polska aktorka o nieprzeciętnej urodzie, mimo talentu, sławy i uroku osobistego, długo szukała szczęścia w miłości. Kilkukrotnie wychodziła za mąż, w końcu doczekała się dwójki dzieci, jednak wszystko to było dość zawiłe i skompliowane. Aktor Marian Opania miał więcej szczęścia w miłości. Od lat jest związany ze swoją żoną Anną, z którą niedługo będzie świętować 51. rocznicę ślubu. Jednak przed laty przez jakiś czas coś łączyło go z piękną, kilka lat młodszą Małgorzatą Braunek.

Czy pamiętacie jak nazywał się pierwszy polski serial? Wypuszczono go w 1965 rokuCzy pamiętacie jak nazywał się pierwszy polski serial? Wypuszczono go w 1965 rokuCzytaj dalej

Marian Opania i Małgorzata Braunek mieli romans. Nieznana historia ich flirtu

Mimo braku szczęścia w miłości trwałej i poważniejszej, jak małżeństwo, Małgorzata Braunek rozkochała w sobie wielu mężczyzn i Marian Opania był podobno tylko jednym z wielu kandydatów zabiegających o jej względy i ulegających jej urokowi. A poznali się na planie filmu "Skok".

- Przyjeżdżamy na plan, pogoda piękna, kwiaty kwitną, ptaki śpiewają, Marian wychodzi z samochodu, patrzy na Małgosię i do mnie przez zęby cedzi: "zakochałem się" - wspominał ich relację i pierwsze kontakty Kazimierz Kutz, reżyser filmu "Skok". Mężczyzna kibicował ich uczuciu i wiedział o tym jako jeden z niewielu.

Jak podaje tygodnik "Dobry Tydzień", Kazimierz Kutz zdradził, że kochankowie spędzali ze sobą mnóstwo czasu, przygotowując się do odegrania miłosnych scen, które musieli zagrać wspólnie w filmie "Skok". Mieli do odegrania m.in. scenę erotyczną rozgrywającą się w łanie pszenicy. To właśnie to ich do siebie zbliżyło, jednak nie na długo. Niewątpliwie coś wisiało w powietrzu, flirtowali, romansowali i coś ich łączyło, jednak nie można tego nazwać żadnym głębszym uczuciem.

Jak dowiadujemy się z tygodnika "Dobry Tydzień", oboje kochankowie nie byli wolni. Na aktora czekała jego narzeczona, na aktorkę zaś o 9 lat starszy od niej Janusz Guttner. Podobno związek Opanii stanął na włosku, wszystko to przez zazdrosną narzeczoną, która miała mieć żal do aktora o bliski kontakt z piękną aktorką. Wkrótce jednak negatywne emocje opadły, narzeczona wybaczyła i stanęli na ślubnym kobiercu. Niestety Braunek nie miała tyle szczęścia i jej związek z ukochanym wkrótce się rozpadł.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Możesz skutecznie obniżyć opłaty za śmieci. Jeden sposób, dzięki któremu oszczędzisz na rachunkach

2. Niesamowite znalezisko w polskiej rzece. Wielu nie mogło uwierzyć, leżało na samym dnie

3. Rafał Trzaskowski dostaje listy z pogróżkami. Boi się najgorszego

4. Nie żyje uznany reżyser z Poznania. Dramatyczna śmierć na przyjęciu

5. Magda Umer zdradziła najskrytsze tajemnice swojej sławnej przyjaciółki. Wielkie zamieszanie

6. Bardzo smutne słowa Salety o zdrowiu jego córki. Nie wygląda to dobrze