Marian Opania w poruszających słowach opowiedział o swojej sytuacji. (zdj. Il. ) ; Flickr/Karol Serewis/EastNewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Flickr/Karol Serewis/EastNews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 28 Czerwca 2020

"Jest fatalnie". Marian Opania znalazł się w tragicznej sytuacji

Marian Opania udzielił poruszającego wywiadu. Popularny aktor wyjawił redakcji Super Expressu liczne problemy, z którymi musi się zmagać. Jednym z nich jest jego niełatwa sytuacja finansowa. - Jest fatalnie. Odbiło się to na mnie bardzo finansowo, bo nie zarabiam, nie jest kolorowo - wskazuje.

Super Express ujawnił dramatyczną sytuację Mariana Opanii. Ikona wielu, polskich produkcji otwarcie opowiedziała o swoich problemach. Wyjaśnił, że kryzys epidemiologiczny niezwykle mocno uderzył w przedstawicieli kultury. Obecnie artysta nie może znaleźć sobie nowej pracy. - Jest fatalnie. Odbiło się to na mnie bardzo finansowo, bo nie zarabiam, nie jest kolorowo. Nie mam żadnych propozycji serialowych ani filmowych. - deklaruje dla "SE" Opania.

Oburzające i skandaliczne nagranie z Biedronki wyciekło. Ubliżał, przeklinał i upokarzał personel za pochodzenie i bez żadnej przyczyny, ręce opadająOburzające i skandaliczne nagranie z Biedronki wyciekło. Ubliżał, przeklinał i upokarzał personel za pochodzenie i bez żadnej przyczyny, ręce opadająCzytaj dalej

Marian Opania w poruszających słowach o swojej dramatycznej sytuacji

Wielokrotnie nagradzany aktor nie poddaje się bez walki. Niewykluczone, że już niedługo ujrzymy go na scene Teatru Ateneum. - Siedzę teraz w domu, zacząłem próby w Teatrze Ateneum do sztuki «Ława przysięgłych». Jest to komedia - wyjawia dla Super Expressu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niewyobrażalnie tragiczne, trzech Polaków zginęło w okropny sposób. Zatrważający pożar w Reykjaviku
2. Góra, której od wieków nie mogą zobaczyć kobiety. Absurdalna tajemnica

Marian Opania jest wieloletnim artystą kabaretowym. Zagrał też w licznych polskich produkcjach. Wielu z was może pamiętać go z kultowego serialu "Na dobre i na złe". Przypomnijmy, że od 20 lat mogliśmy obserwować jego poczynania na naszych ekranach. W 2017 roku zrezygnował jednak z dalszej współpracy z reżyserami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 500 plus. Ogromna zmiana ws. wniosku na 2021 rok
  2. Pogoda nagle się zmieni. Nadchodzi bardzo duża zmiana. Prognoza na lato 2020
  3. Klienci Biedronki powinni uważać. GIS wydał pilne ostrzeżenie przed popularnym produktem
  4. Nie żyje ceniony i legendarny rysownik. Był autorem najsłynniejszego logotypu miasta, zmarł nagle
  5. Miał zrezygnować, bo zaproponowano mu tylko 8 tys. zł. Ujawniono zarobki uczestników "Tańca z Gwiazdami"
  6. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki

Źródło: [Super Express]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News