Maria Czubaszek. youtube/Kultowe Rozmowy
Źródło: youtube/Kultowe Rozmowy
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 19 Listopada 2019

Zapomniana historia z dzieciństwa Marii Czubaszek. Karp przyprawił ją o traumę

Maria Czubaszek była jedną z najbardziej cenionych, polskich publicystek. Serca fanów zaskarbiła sobie, swoich nietuzinkowym poczuciem humoru. Możliwe, że nigdy nie słyszeliście jej historii z dzieciństwa, dotyczącej wigilijnego karpia.

Czubaszek była wielokrotnie zapraszana do programów publicystycznych, w których dzieliła się swoimi przemyśleniami. Dotarliśmy do dawnego nagrania z TVP Info, zarejestrowanego przed świętami 2013 roku. Maria Czubaszek, w towarzystwie Artura Andrusa, opowiadała o swoim stosunku do Bożego Narodzenia.

- Starość polega na tym, że człowiek już „nie musi". Nie będę udawać, że będę śpiewać kolędy, będę sianko podkładać, 12, czy 13 dań jeść i jeszcze je przygotowywać - powiedziała Maria Czubaszek

- Natura nam spłatała figla, kiedy słyszę w radio „pada śnieg", a tu grama śniegu nie ma, myślę, że Boże Narodzenie powinno być ruchomym świętem i dopasowywać się do prognoz pogody - dodał Artur Andrus.

Tego nie można cenzuralnie skomentować. Publicysta Radio Maryja ujawnił dane ofiary księdza pedofilaTego nie można cenzuralnie skomentować. Publicysta Radio Maryja ujawnił dane ofiary księdza pedofilaCzytaj dalej

Maria Czubaszek o karpiu

W czasie programu, Maria Czubaszek opowiedziała o przykrym wydarzeniu, jakie miało miejsce w jej dzieciństwie. Z perspektywy czasu, związana z nim trauma, wydaje się całkiem zabawna.

- To jako dziecko miałam jedną historię i ona była dla mnie rzeczywiście traumą i od tego czasu karpia nie lubiłam, bo myślałam, że to jest zwierzątko na prezent pod choinkę (...) myślałam, że rodzice mi palnęli takie zwierzątko, dosyć duże ale rybka. Wiedziałam, że są złote rybki, że dostają ludzie rybki różne. No i to był rzeczywiście szok - powiedziała na antenie Czubaszek.

Publicystka, będąc jeszcze małą dziewczynką, bardzo chciała mieć zwierzątko. Wiadomość o tym, że karp nie będzie jej pupilem a trafi na wigilijny stół, mocno nią wstrząsnęła.

Nagranie możecie zobaczyć tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

1. 98-letnia kobieta anioł z warszawskich Bielan. Poświęciła się dla kotów

2. Uratowany psiak był skrajnie wychudzony. Skandaliczne zachowanie właściciela

3. Pani Krysia wiedziała, że umiera. Niezwykle przygotowała swoje ukochane kotki na własną śmierć

4. Przed laty matka Kaczyńskich ujawniła własną tajemnicę. Powiedziała też, dlaczego Jarosław jest kawalerem