Marek Suski w Sejmie. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 7 Lutego 2020

Szokujące wyznanie polityka PiS. Opowiedział o swoich niespotykanych zainteresowaniach

Marek Suski znany jest przede wszystkim z zaufania, jakim darzy go Jarosław Kaczyński. Trudno się dziwić. Polityk jest przy boku swojego przełożonego od wielu lat. Panowie wspólnie tworzyli Porozumienie Centrum, które następnie przekształciło się w Prawo i Sprawiedliwość.

Jedną z najważniejszych ról, w jakie wszedł Suski w ostatnich latach, było przewodniczenie komisji śledczej ds. Amber Gold. Jego polityczne zasługi znacząco przyćmiły prywatne zainteresowania, o których teraz przypomina "Super Express". Choć trudno w to uwierzyć, bliski współpracownik Jarosława Kaczyńskiego ma prawdziwe artystyczną duszę.

Śmiercią nastolatki żyła cała Polska. Opublikowano jej ostatnią rozmowę z egzaminatorem, mrozi krew w żyłachŚmiercią nastolatki żyła cała Polska. Opublikowano jej ostatnią rozmowę z egzaminatorem, mrozi krew w żyłachCzytaj dalej

Marek Suski ma nietypowe zainteresowanie

Okazuje się, że polityk w wolnym czasie oddaje się... tworzeniu fresków. Swoje niezwykłe hobby ujawnił już w 2017 roku na łamach Telewizji Republika. W rozmowie z "Super Expressem" dodawał, że tworzy również szkice biżuterii antycznej i projektuje okładki do płyt.

– Zawsze chciałem namalować freski. Przez lata malowałem obrazy olejne, akwarele, gwasze, robiłem rysunki. I ciągle miałem taką myśl, żeby namalować fresk - powiedział Suski w rozmowie z "SE".

Tabloid ujawnił, że polityk zdążył już stworzyć na mokrym tynku dzieło “Pompeje. Sielanka przed Katastrofą” oraz fresk przedstawiający dwie muzy.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zgłoszenia tylko do końca marca. Ty też możesz dostać nawet 2,5 tys. zł

2. Policja siłą wyrzuciła ją z plaży. Wszystko przez strój kąpielowy, który miała na sobie

3. Ku przestrodze, mrożące krew w żyłach nagranie. Kobieta w ciąży wbiegła na tory

4. 500 plus w obecnej formie funkcjonować będzie tylko do przyszłego roku. Niepewny los świadczenia

5. Ksiądz nagradza hojnych parafian. Wiemy, na co wyda datki zebrane po kolędzie

6. Pięć młodych osób zginęło na miejscu w zachodniej Polsce. Prokuratura przekazała porażające szczegóły

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News