Marek Niedźwiedzki po 35 latach odszedł z radiowej Trójki. Nowy dyrektor rozgłośni chce jego powrotu i martwi się o niego.. (zd. il.) YouTube/Xiegarnia.pl (screen)Źródło: (zd. il.) YouTube/Xiegarnia.pl (screen)
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 29 Maja 2020

“Boję się o życie Marka Niedźwieckiego”. Bardzo niepokojące słowa dziennikarza, o co chodzi?

Marek Niedźwiedzki, przez aferę związaną z Listą Przebojów Trójki, po 35 latach zdecydował się na odejście z radia. Za jego śladem poszło także wielu innych dziennikarzy. Nowy dyrektor rozgłośni, Kuba Strzyczkowski, dla "Dziennika Gazeta Prawna" wyjawia, że martwi się o niego i jego życie. Nowy szef jednocześnie zapewnia, że walczy o powrót wielu dziennikarzy, choć sytuacja jest fatalna.

Nowy dyrektor radiowej Trójki, w wywiadzie udzielonym "Dziennikowi Gazecie Prawnej", przyznał, że boi się o życie Marka Niedźwieckiego, a ich ostatnia rozmowa miała skończyć się na tym, że obydwoje płakali. Kuba Strzyczkowski zapewnia, że obecnie jego głównym celem jest uratowanie rozgłośni i przywrócenie do niej wielu dziennikarzy, którzy zdecydowali się odejść.

Dzień przed zniesieniem obostrzeń opublikowano porażające badania. Łukasz Szumowski może mieć poważne kłopotyDzień przed zniesieniem obostrzeń opublikowano porażające badania. Łukasz Szumowski może mieć poważne kłopotyCzytaj dalej

Marek Niedźwiedzki po 35 latach odszedł z radiowej Trójki. Nowy dyrektor rozgłośni chce jego powrotu i martwi się o niego

Kuba Strzyczkowski, czyli nowy szef radiowej Trójki, w wywiadzie udzielonym Magdalenie Rigamonti dla "Dziennika Gazeta Prawna" opowiedział o kulisach objęcia tego stanowiska oraz o swoich planach, a także problemach, z jakimi obecnie się zmaga.

Strzyczkowski przyznaje, że bardzo chciałby powrotu Marka Niedźwieckiego do radiowej Trójki, gdyż to jest jego miejsce, a obecnie bardzo przeżywa odejście, do którego zmusiła go niezręczna sytuacja.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne dane chwilę przed zniesieniem obostrzeń. Kolejne zgony
2. Masz tylko 2 dni na dopełnienie obowiązku. W przeciwnym razie możesz sporo stracić

"On to wszystko straszliwie przeżywa. Kiedy ostatnio rozmawialiśmy, skończyło się tym, że obaj płakaliśmy" - powiedział Strzyczkowski dla "DGP".

Na pytanie dziennikarki, czy "boi się o życie Marka Niedźwieckiego?", Strzyczkowski odparł: "Boję się". Jednocześnie zapewnił, że obecnie robi wszystko, żeby uratować rozgłośnię i jej dobre imię oraz samego Niedźwiedzkiego. Pragnie jego powrótu do radia. Proces "ratowania" ma polegać głównie na rozmowach i dyskusjach.

Dodatkowo, jak przyznał w wywiadzie dla "DGP", nowy dyrektor Trójki ma prowadzić liczne rozmowy także z wieloma innymi dziennikarzami i namawiać ich do powrotu na anetę radiowej Trójki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fatalne informacje od WHO. Drugi szczyt zachorowań będzie jeszcze gorszy
  2. Odkryto kolejne ognisko koronawirusa w szpitalu w Warszawie. Nowe zakażenia w stolicy
  3. Piotr Gliński wydał nagły komunikat. Otwiera placówki, niestety część z nich nie przetrwała
  4. Co się dzieje z Jarosławem Kaczyńskim? Wymowne zdjęcie, sytuacja, jakiej jeszcze nie było
  5. Tarcza antykryzysowa. Rząd postanawia się wycofać z bardzo kontrowersyjnych przepisów. Nikt się nie spodziewał
  6. Zwiedzali piękną rezydencję, nikt nie spodziewał się tego, co znajdą w piwnicy. Niesamowite

Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News