Marcin Najman w obronie Edyty Górniak. East News/Tricolors
Źródło: East News/Tricolors
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 17 Listopada 2020

Hit dnia, za Edytą Górniak wstawił się słynny już ekspert TVP i "wojownik", Marcin Najman. Pochlebstwa i wielka obrona przed "bezpardonowym atakiem", nie żartujemy

Marcin Najman opublikował na Facebooku wpis, w którym staje w obronie Edyty Górniak. Ciężko odnaleźć w tym jakąś argumentację, znany celebryta skupia się głównie na wymienianiu zalet piosenkarki. Komentarz Najmana ma być odpowiedzią na krytykę dotyczącą wypowiedzi wokalistki na temat "statystów", rzekomo zatrudnionych do udawania pacjentów w szpitalach.

Marcin Najman jest oburzony krytyką, jaka spadła na Edytę Górniak po jej wypowiedzi na instagramowym livie, dotyczącej rzekomej obecności w szpitalach zakaźnych zatrudnionych statystów, którzy mieliby wcielać się w rolę pacjentów z koronawirusem. W sprawie komentarza wokalistki głos zabrało wielu przedstawicieli polskiego życia publicznego. Naganne opinie piosenkarki najwyraźniej nie niepokoją Marcina Najmana, który zdecydował się stanąć w obronie Edyty Górniak.

Pilny apel Golec uOrkiestra w kwestii dotacji. Porażające, nikt nie myślał: Pilny apel Golec uOrkiestra w kwestii dotacji. Porażające, nikt nie myślał: "Zwracamy się z gorącą prośbą o uszanowanie"Czytaj dalej

Marcin Najman niczym rycerz na białym koniu

Opinie wygłaszane w mediach społecznościowych przez Edytę Górniak budzą ostatnio coraz więcej kontrowersji. To za ich sprawą wokalistka stała się naczelną polską "koronasceptyczką" wśród celebrytów. Na jej Instagramie obserwować mogliśmy wpisy sugerujące m.in. to, że za wybuch pandemii odpowiedzialne są bogate elity.

Jakiś czas temu wokalistka pojawiła się również w jednym z programów w serwisie YouTube, prowadzonym przez znanego z nacjonalistycznych poglądów Marcina Roli. Opowiadała tam, że pod żadnym pozorem nie zamierza się zaszczepić na koronawirusa. Zastrzegła także, że "nieznanej" szczepionki nie otrzyma również jej dziecko.

Opinie Edyty Górniak spotkały się z krytyką ze strony specjalistów, a także jej kolegów z branży. Rewelacjom głoszonym przez piosenkarkę nie mogli się nadziwić m.in. Piotr Bałtroczyk czy Magda Gessler. Niewzruszona wokalistka nie powstrzymywała się jednak przed wypowiadaniem jeszcze bardziej skrajnych opinii.

Czy będzie lockdown w Polsce? Minister nie pozostawia złudzeń, padły znaczące słowaCzy będzie lockdown w Polsce? Minister nie pozostawia złudzeń, padły znaczące słowaCzytaj dalej

Czarę goryczy przelał kilkugodzinny live, zamieszczony przez Edytę Górniak na Instagramie. Opowiadała w nim swoim fanom m.in. o tym, że w szpitalach zakaźnych nie ma pacjentów z koronawirusem, a jedynie statyści, którzy odgrywają role chorych. Słowa wokalistki spotkały się z ogromnym oburzeniem opinii publicznej. Głos zabierali lekarze, a także sami pacjenci przebywający w placówkach medycznych. Taki stan rzeczy nie spodobał się najwyraźniej Marcinowi Najmanowi, który postanowił stanąć w obronie Edyty Górniak.

Edyta Górniak specjalistką od wszystkiego

Marcin Najman opublikował na swoim Facebooku wpis, w którym w dość pokraczny sposób próbuje odpierać krytykę, jaka w ostatnich dniach skierowana była w stronę Edyty Górniak. W jego wypowiedzi ciężko odnaleźć jakąś argumentację, ale celebryta bardzo chwali piosenkarkę twierdząc, że sprawdziłaby się w niemalże każdej dziedzinie.

"To bardzo silna i mądra kobieta. Mogłaby uczyć polonistyki pomimo, iż jej nie kończyła. Mogłaby zostać lektorką angielskiego, choć również nie kończyła takiego kierunku." - napisał na swoim Facebooku Marcin Najman.

DZISIAJ GRZEJE: 1. "Rzeczpospolita" nie pozostawiła suchej nitki. Polacy ocenili Kościół, wystawiając rachunek, najbardziej zaskakuje opinia młodych
2. Zakupy dzisiaj zrobimy, jednak nie wszędzie. W sklepach sporo ograniczeń
3. Zażenowany Grzegorz Markowski przerwał milczenie ws. pieniędzy od Glińskiego. "Byłoby niemoralne"

Celebryta twierdzi, że w konfrontacji z potęgą znanej w całej Polsce wokalistki, krytycy nie mają żadnych szans. Mogą wygłaszać swoje opinie, ale nie zda się to im na wiele, bo chwała i sława jaką cieszy się Edyta Górniak, nigdy nie przeminie. Tak, właśnie takich argumentów używa Marcin Najman.

Marcin Najman w obronie Edyty Górniak

Zdjęcie przedstawia wpis Marcina Najmana pochodzący z jego profilu na Facebooku (facebook.com/marcin.najman.5)

"Niestety nie ta liga. Siła złego na jednego tu nic nie da, bo macie do czynienia z nadzwyczaj mądrą i szalenie silną kobietą. Żadne małe glizdy nic tu nie wskórają." - napisał Marcin Najman.

Celebryta, który znany jest głównie z przegranych walk w formule MMA, m.in. z Mariuszem Pudzianowskim, Przemysławem Saletą czy Robertem Burneiką, pełni w ostatnim czasie rolę specjalisty w TVP. Ciężko określić w jakiej dziedzinie Marcin Najman miałby być ekspertem, ale już od jakiegoś czasu chętnie wygłasza swoje opinie w programie Michała Rachonia.

źródło: facebook.com/marcin.najman.5, msn.com

Kuriozum, totalna wpadka w TVN24. Wyemitowali wpis z fejk konta Kuriozum, totalna wpadka w TVN24. Wyemitowali wpis z fejk konta "na****nywikary", do którego odniósł się Karczewski, bo też się nie zorientowałCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zatrważające sceny w polskim szpitalu. Zmarły przez 8 godzin leżał obok innych pacjentów, nikt nie zareagował
  2. Królowa polskich warzyw, jej regularne jedzenie przedłuża życie. Świeża i kiszona - w każdej formie powinna znaleźć się na twoim stole
  3. "Proszę Boga, aby przebaczył zmarłemu". Zaskakujące kondolencje abp. Gądeckiego w związku ze śmiercią kard. Gulbinowicza
  4. Na planie "The Voice of Poland" polały się łzy, niespodziewane. Do czego doszło i skąd tyle emocji?
  5. Dramat polskiego aktora. Chciał lecieć na wakacje. Nie wpuścili go na pokład samolotu. Powód jest niewiarygodny
  6. Wielka Brytania chce zbudować kosmiczne elektrownie. Wyjątkowy pomysł budzi zainteresowanie NASA od lat