Marcin Najman zalicza wpadkę. East News/Tomasz RadzikŹródło: East News/Tomasz Radzik
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 4 Grudnia 2020

Najman zaliczył wpadkę, po której może się nie podnieść. Podszył się pod własnych fanów?

Marcin Najman przypomniał o swoim istnieniu stając się jednym z czołowych specjalistów w popularnym programie TVP "#Jedziemy". Celebryta, znany dotąd z najczęściej nieudanych walk w klatce zaliczył ostatnio niezwykle zabawną wpadkę. Wygląda na to, że prawdopodobnie sam prowadzi stronę, której autorami mieli być rzekomo jego fani.

  • Marcin Najman to znany polski celebryta związany ostatnio z TVP
  • Na Instagramie pojawił się profil "murem_za_najmanem", który wspiera gwiazdora
  • Wszystko wskazuje na to, że konto na portalu społecznościowym założył prawdopodobnie sam... Marcin Najman

Wpadka Marcina Najmana to jedna z najzabawniejszych historii ostatnich dni. 

Do TVP powraca uwielbiany przez widzów program. Jest oficjalna data premieryDo TVP powraca uwielbiany przez widzów program. Jest oficjalna data premieryCzytaj dalej

Marcin Najman - specjalista celebryta

Marcin Najman to znany polski celebryta, którego większość Polaków poznała za sprawą jego niezbyt udanych walk w formule MMA. Wcześniej gwiazdor pojawił się również w jednej z edycji programu "Big Brother", gdzie o zwycięstwo musiał walczyć z takimi postaciami jak Marcin Miller z zespołu Boys czy aktor, a obecnie także specjalista TVP Jarosław Jakimowicz.  

Ostatecznie to temu ostatniemu udało się zająć pierwsze miejsce, ale nie oznaczało to końca kariery Marcina Najmana. Jakiś czas później pojawił się wśród publiczności show "Gwiazdy tańczą na lodzie", gdzie wspierał swoją koleżankę z "Big Brothera", Jolę Rutowicz

Po rozpoczęciu kariery w MMA, celebryta stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci tego, nieznanego jeszcze wówczas większości Polaków, sportu walki. Jego debiut w walce z Mariuszem Pudzianowskim, choć przegrany, sprawił że nazwisko późniejszego specjalisty TVP szybko zostało zapamiętane.

Kolejne nieudane potyczki: z Przemysławem Saletą, "Hardkorowym Koksem", czy Pawłem "Trybsonem" Trybałą, wyniosły go na szczyt popularności. 

Bylibyśmy oczywiście niesprawiedliwi, gdybyśmy nie wspomnieli, że niektóre walki udało się Marcinowi Najmanowi wygrać. Stało się tak chociażby w przypadku pojedynku z Piotrem Witczakiem, znanym w internecie jako "Bonus BGC", który celebryta zakończył przez TKO! 

Zwycięstwo zostało najwyraźniej odnotowane przez Michała Rachonia, który postanowił wybrać zawodnika MMA do pełnienia roli specjalisty w niezwykle pasjonującym programie "#Jedziemy" na antenie TVP

Roman Giertych nagrany w szpitalu, jest taśma. Roman Giertych nagrany w szpitalu, jest taśma. "GW" wszystko ujawniaCzytaj dalej

Marcin Najman murem za Najmanem

Choć zdarza się, że Marcin Najman pada ofiarą nieuzasadnionego hejtingu, celebryta może poszczycić się rzeszą fanów, którzy wspierali go nawet po kontrowersyjnej dyskwalifikacji zawodnika podczas ostatniej gali Fame MMA. Na Instagramie pojawił się wszak fanpage o nazwie "murem_za_najmanem", którego twórca wspierał gwiazdę TVP w walce z internetowymi prześladowcami. 

wpis z instagrama Marcina Najmana

(Zdjęcie przedstawia wpis z Instagrama Marcina Najmana - instagram.com/marcin.najman)

Okazuje się jednak, że autorem wspomnianego konta na portalu społecznościowym może być sam... Marcin Najman. Jak donosi portal O2.pl, jeden z komentarzy internautów spotkał się z odpowiedzią ze strony celebryty, napisaną z konta "murem_za_najmanem". O co chodzi? Czyżby zawodnik będąc zalogowanym na profilu, rzekomo należącym do fanów, zapomniał o przełączeniu się na swój oficjalny fanpage?

wpis z instagrama Marcina Najmana

(Zdjęcie przedstawia odpowiedź profilu "murem_za_najmanem" na komentarz jednego z internautów na Instagramie Marcina Najmana - instagram.com/marcin.najman . Opublikowane zostało na portalu O2.pl )

Choć na Instagramie "murem_za_najmanem" pojawiła się informacja o treści Zrozumcie ludziska ze tego profilu nie prowadzi @marcin.najman, internautom ciężko jest uwierzyć w takie tłumaczenie. Większość jest przekonana, że doszło do niezwykle zabawnej wpadki, z której gwiazda TVP już się nie wyplącze.

Żałoba w rodzinie aktora Polsatu. Stracił najbliższą osobę, Żałoba w rodzinie aktora Polsatu. Stracił najbliższą osobę, "zbyt rzadko mówiliśmy sobie kocham cię"Czytaj dalej

źródło: o2.pl, instagram.com/marcin.najman

Zobacz także w naszych serwisach: