Marcin Gortat
Źródło: wikipedia
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 13 Listopada 2019

Marcin Gortat na ministra sportu. Internauci mają używanie po materiale TVP

Marcin Gortat wystąpił w głośnym materiale TVP o pierwszym Polaku, który poleciał do USA w ramach programu bezwizowego. Bohater reportażu spotkał koszykarza na lotnisku w Los Angeles, co uwieczniła kamera państwowej telewizji. Materiał wzbudza spore emocje, od kiedy okazało się, że Marcin Bakalarski to były pracownik TVP.

- Dementuję fejkniusa jakoby lot pierwszego Polaka bez wizy do USA pokazany przez Wiadomości TVP był "ustawką". Red. Bakalarski przeszedł standardową procedurę ESTA jak każdy podróżny. Materiał miał charakter poradnikowy, pokazujący co należy zrobić żeby polecieć do USA bez wizy - napisał na Twitterze Jarosław Olechowski z TVP Info.

Telewizja Republika poinformowała o pięknej adopcji dziecka z zespołem Downa. Pominęła jeden faktTelewizja Republika poinformowała o pięknej adopcji dziecka z zespołem Downa. Pominęła jeden faktCzytaj dalej

Tożsamość Bakalarskiego rzeczywiście, nie wyklucza faktu, iż przeszedł procedurę i dostał się do USA bez wizy, jako pierwszy Polak po zmianie prawa. Internautów zastanawiają jednak okoliczności, w jakich spotkał się z Gortatem na lotnisku.

Marcin Gortat na ministra sportu po materiale TVP

Marcin Gortat nie spodziewał się, że udział w programie TVP Info wywoła lawinę komentarzy pod jego adresem. Większość z nich jest, niestety, negatywna.

- Marcin Gortat ministrem sportu? Pytam dla kolegi - napisał na Twitterze Kamil Dziubka, reporter Onetu. Wątek podłapało wielu internautów, którzy zadawali to samo pytanie za pośrednictwem social media.

- Dla debili, którzy wymyślają temat ustawki... GRATULUJĘ! - odpowiedział Gortat.